Дизайн-мислення: найуспішніша світова методика для створення інновацій стає доступною українцям

Дизайн-мислення використовується для створення інновацій у провідних міжнародних компаніях, викладається у найкращих бізнес-школах та університетах світу та є важливою складовою навчання уСтенфордському університеті. До сьогоднішнього дня в Україні курси по дизайн-мисленню викладали лише для вузької і забезпеченої аудиторії. Тепер же, завдяки старту онлайн-курсу «Дизайн-мислення для інновацій», будь-хто в Україні зможе безкоштовно опанувати основи цієї методики.

Цей курс є частиною освітнього проекту благодійної організації «Фонд Випускників України» (AlumniFundUkraine), яка отримала дозвіл від Школи бізнесу Дарден, США, на переклад та запуск їхнього курсу «DesignThinkingforInnovation» на провідній платформі онлайн-курсів в Україні Prometheus. Для України це справді прецедент – вперше курс, який розміщений на платформі Coursera, буде перекладений та адаптований для українських слухачів.

Дизайн-мислення – це успішна та ефективна методика для створення інновацій, яку активно використовують у роботі такі компанії як Google, Apple, Samsung, IBM, IKEA та інші. Тому й не дивно, що до реалізації старту курсу в Україні долучилося багато доброчинців, волонтерів, та партнерських організацій (UA:Суспільне Мовлення, Grammarly, kmbs, LvBS, Про.Світ та інші).

Особливої уваги заслуговує авторка курсу Джин Лідтка — професорка і викладачка Школи бізнесу Дарден Університету Вірджинії, США. Лідтка є визнаним міжнародним експертом з дизайн-мислення і співавтором таких світових бестселерів як «Проектне мислення для вирішення проблем» і «Думай як дизайнер».

Курс стартуватиме на платформі Prometheus30 жовтня 2017 року, а сама реєстрація – вже відкрита за посиланням: prometheus.org.ua/designthinking.Курс «Дизайн-мислення» є безкоштовним та триватиме 5  тижнів. По його завершенню учасники матимуть змогу отримати сертифікат від Prometheus.

Завдяки курсу усі охочі зможуть побачити дизайн-мислення в дії, дізнатись про його методи, проаналізувати власний спосіб мислення, спробувати застосувати знання на свої персональних викликах і переконатись у дієвості інноваційних рішень, які ми створюємо за допомогою дизайн-мислення.

Курс складається із відео-лекцій, обговорення можливостей і фінального завдання. Модераторами курсу є провідні експерти з дизайн-мислення: Анна Юрченко, Олександр Акименко, Оксана Гошва та Лілія Боровець.

Для учнів, студентів, викладачів та інших представників освітньої сфери, які проходитимуть курс, буде створено окремий напрямок для обговорення на форумі та оголошено конкурс із грошовими винагородами. Наша ціль – допомогти використовувати інструменти дизайн-мислення для покращення навчального досвіду та створення інновацій в українській освіті.

 

Також команда «Фонду Випускників України» додатково проведе для слухачів курсу безкоштовні навчальні події і зустрічі у Києві та Львові. Дізнатися більше про проект та підтримати фінансово наступні освітні проекти можна на веб-сторінці Фонду: http://alumnifund.org/uk/projects/designthinking.

Про «Фонд Випускників України»:

Благодійний фонд “Фонд Випускників України” –  дочірня організація AlumniFundUkraine в Україні. AlumniFundUkraine – це неприбуткова організація, заснована українськими випускниками у Швейцарії з метою сприяння розвитку освіти в Україні.

Місія організації – створити фінансову, ресурсну та ідейну платформу, яка дозволить кожному долучитися до розвитку української освіти, просто, прозоро та надійно. Серед цілей Фонду – розвивати традицію доброчинної підтримки українських навчальних закладів та освіти загалом. А також підтримувати освітян і громадських активістів задля розвитку їхніх навчальних закладів, через доступ до ідейних і фінансових ресурсів та налагодження зв’язків із випускниками в Україні та за кордоном.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.