Соціальний проект Unihelp

Університетам, викладачам та ініціативним студентам тепер легко відкрити авторський проект. Ідеї більше не будуть губитися, так не знайшовши втілення. Їх профінансують небайдужі меценати та компанії-донори. 17 травня 2017 року у Києві пройшла презентація унікального проекту Unihelp. Він спрямований на те, щоб модернізувати освіту в Україні та поставити її на новий якісний рівень. А допоможуть у цьому свіжі пропозиції та розробки, які відтепер отримали шанс на життя.

Прагнете оновити аудиторію університету, наукового курсу або створити сучасний коворкінг? Для цього більше не потрібна купа часу на вирішення бюрократичних формальностей. Відтепер можна просто залишити заявку на платформі Unihelp.

Втілення проекту проходить в три етапи. Спочатку потрібно вказати його назву, університет, факультет та всі умови, на яких ви готові співпрацювати з компанією-меценатом. Варто відразу уявити себе на місці маркетолога, який прагне просунути свою ідею.

Заявка розглядається протягом трьох днів. Ключовими критеріями прийому є реалістичність проекту, користь від нього університету і людству в цілому. Потім починається рекламна кампанія. Не можна обійти увагою ідею, яка допоможе людям у майбутньому та зробить його кращим. Студенти і співробітники беруть активну участь у поширенні інформації про свій проект.

У проекту юніхелп є 3 ключових спонсори: компанія, випускник, меценат. Спонсор переходить за посиланням проекту https://unihelp.stud-point.com/. Для того, щоб профінансувати проект, спонсор повинен залишити дані: про суму, яку він готовий профінансувати (часткової або повної), датою (в які терміни він може зробити оплату), формі оплати (благодійний внесок, готівкові, рахунок на ТОВ, самим купити), залишити контакти.

Усі компанії, які фінансують ідеї, перевірені. Вони можуть робити це частково або повністю в залежності від потреби. Трьохстороння робоча група у складі компанії Stud-Point, меценату проекту і університету вирішують, як саме буде проходити робота над конкретною розробкою. Їх метою є максимально розкрити та втілити її корисні сторони та аспекти.

Компанії-донори зацікавлені підвищити свій соціальний статус, завоювати репутацію в очах майбутніх співробітників, якими можуть стати талановиті студенти. А ті мають шанс прийти на роботу реалізованими спеціалістами. Допомога майбутньому поколінню об’єднує усіх учасників Unihelp.

Роман Британчук, спікер проекту, зазначив: «Я радий, що тут були люди, для яких ця інформація ляже в основу підготовки їх проектів. І вже є ідеї, як реалізувати деякі з них».

Деканів, викладачів та студентів зустріч надихнула на нові звершення. Вони планують використовувати отримані знання у своїй освітній місії.

 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.