Безкоштовний онлайн – курс «Дотаційні кошти ЄС: робота в партнерських проектах»

ЦентральноЄвропейська Академія Навчань та Сертифікації (CEASC), Польща ГО “Асоціація проектних менеджерів України” (АПМУ), Україна Uczelnia Nauk Społecznych (UNS), Польша запрошують до участі в безкоштовному онлайн-курсі «Дотаційні кошти ЄС: робота в партнерських проектах»

Теми курсу:

  • Фонди ЄС: можливості фінансування проектів. Вимога партнерства як базова вимога. Підготовка інформації про організацію, проект, формування та розміщення запитів на партнерство в проектах та пошук партнерів до проектів. Ключові параметри якісного партнерства.
  • Побудова проектних консорціумів та пошук відповідних партнерів для проектів: Сервіси та інструменти пошуку партнерів Європейської Комісії, Договір про спільну діяльність, Договір про участь в проектному консорціумі, розподіл обов’язків в проектах, Грантова угода, Договір про дотримання конфіденційності.
  • Альтернативні сервіси та мережі пошуку партнерів: локальні, національні, міжнародні, спеціалізовані: реєстрація, формування та розміщення запитів та пропозицій.

Кого ми запрошуємо до участі:

  • управлінський, адміністративний та педагогічний склад закладів освіти, профільних інституцій з підвищення кваліфікації, представників профільних міністерських структур, відповідальних за реалізацію реформ в системі середньої шкільної, вищої та післядипломної освіти, науковців, в чиїх сферах наукових інтересів є перераховані тематики;
  • громадські організації, органи самоврядування всіх рівнів, агенції регіонального\місцевого розвитку, організації сфери консалтингу, пов’язані з проектною та міжнародною діяльністю, професійні об’єднання, асоціації, бізнес-асоціації;
  • малий та середній бізнес (SME), що планує залучати дотаційні кошти в своїй діяльності для оновлення технологій, навчання працівників, виходу на зовнішні ринки, впровадження систем управління якістю, тощо.

Учасники матимуть можливість:

  • Отримати комплексне розуміння та практичні поради щодо ключових етапів підготовки, ініціювання партнерства, входження в уже існуючі партнерства\консорціуми   в рамках ініціювання та підготовки проектів, що можуть бути дофінансовані дотаційними коштами;
  • Розглянути процедури підготовки, ініціювання, оформлення, та формалізації Угод про партнерство, Угод про консорціум, Угод про спільну діяльність, Листів підтримки з аналізом на прикладах.
  • В деталях опанувати інструменти, платформи та результативні підходи задля пошуку партнерів для локальних, національних та міжнародних проектів, що можуть бути дофінансовані дотаційними коштами ЄС.

Онлайн-курс це:

– три 2-годинні вебінари впродовж лютого-березня 2019 року

– презентаційні та відео-матеріали, довідкові та методичні матеріали

– індивідуальна та самостійна робота після опрацювання кожної з тем онлайн-курсу

– безкоштовний доступ до матеріалів курсу до кінця 2019 року

Вартість участі в онлайн-курсі: безкоштовно

По завершенню курсу для бажаючих передбачена можливість отримання сертифікату учасника (українською та англійською мовами)  – 30 годин (дистанційна та самостійна робота)

Для участі у онлайн-курсі необхідно:

– заповнити реєстраційну форму – https://bit.ly/2GlIALZ

– взяти участь в онлайн-вебінарах

– опрацювати самостійні завдання

Для бажаючих отримати Сертифікат: оплатити 260 грн (включає доставку Новою Поштою)

Подати заявку на участь в онлайн-курсі можна до 25 лютого 2019 року включно

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ОНЛАЙН

Скринька для листів: vebinar.ceasc@gmail.com

Детальніше тут: https://www.ceasc-bw.com/products/robota-v-partnerskikh-proektakh/

Фото unsplash.com

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.