Конференція дівчат “STEM: Досліджуй. Змінюй. Надихай”

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» та Ініціатива #ДівчатаSTEM запрошують ДІВЧАТ від 14 до 24 років на першу конференцію дівчат «STEM: Досліджуй. Змінюй. Надихай». Партнер програми – компанія SAP Ukraine.

Дата: 24 квітня 2018р.
Місце: м. Київ, місце буде повідомлено окремо

Ти знаєш, що таке STEM? Це – твоя зацікавленість наукою, технологіями, інженерією та математикою. А ти знаєш, що у цих галузях є свої стереотипи в школі та університеті?

Стереотип 1: «STEM – не дівчача справа, тому йди на гуманітарну спеціальність. STEM заважає створити сім’ю, займатись своєю зовнішністю або стати власницею бізнесу»
Таке іноді говорять вчителі або батьки. Так, розуміємо: після таких слів, важко заявити про свої уподобання. Ніби й відчуваєш, що математика, фізика, хімія – це твоє, але слова інших змушують думати інакше. А ще – у колі твоїх друзів, жодна дівчина не обирає ці так звані «чоловічі» спеціальності. Тому, з’являються сумніви: може й справді обирати іншу спеціальність?

Стереотип 2: «STEM – це для чоловіків, тому що з тобою, на STEM спеціальностях, навчаються тільки чоловіки»
Таке трапляється, а іноді викладачі наголошують на тому, що «дівчатам ще не ставили гарні оцінки», і ти знову сумніваєшся: чи правильну спеціальність ти вибрала.
Стереотип 3: більше жодних стереотипів:)

Тобі, твоїм друзям, батькам і вчителям подобається STEM, і ти точно хотіла би обрати професію в цих сферах.
Якщо тобі знайомі такі стереотипи або тобі просто подобається STEM, то Ініціатива #ДівчатаSTEM запрошує тебе на Конференцію дівчат, які, як і ти, зацікавлені в науці, технологіях, інжинірингу та математиці. Дівчата розкажуть, чому вони обирають STEM, як побороти стереотипи, як розвивати свої власні навички і присвятити себе тому, що подобається, а також як… Досліджувати себе та нові можливості, Змінювати себе і оточення, та Надихати інших. Ми впевнені, ти познайомишся з мегацікавими дівчатами, знайдеш класних подруг та дізнаєшся про програму #ДівчатаSTEM (і можливо, візьмеш участь в ній у цьому році).

Маленька порада: обов’язково розпиши свою мотивацію! Цей критерій буде важливим для організаторів, щоб вирішити, чи запросити саме Тебе. Можливо, твоїй мотивації ще потрібно сформуватися, і тоді – чекаємо тебе наступного року!

Аплікаційна форма: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeWq4IJLINgotRGMD9oS_DVbZghvACUX2o5wpa4cUtzE5P0qA/viewform

Якщо виникнуть питання, дзвони: Оксана Ізакова, координаторка напряму STEM Центру «Розвиток КСВ»: stem@csr-ukraine.org, 044-292-02-48

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.