Спеціальна новорічна пропозиція від Королівського Інституту Спеціалістів з Управлінського Обліку

Зробіть новорічний подарунок своїй кар’єрі!

Спеціальна новорічна пропозиція від Королівського Інституту Спеціалістів з Управлінського Обліку: тільки до кінця 2015 року ви можете зареєструватись як студент CIMA за спеціальною ціною – 25 фунтів (замість звичайних 75). Щоб скористатись цією пропозицією, при реєстрації використовуйте промо-код UKR2015REG25.

Про CIMA

CIMA (Chartered Institute of Management Accountants) є найбільшим професійним об’єднанням спеціалістів з управлінському обліку в світі. Ми пропонуємо найактуальнішу бухгалтерську кваліфікацію для успішної кар’єри в бізнесі. Це те, чим пишаються більш ніж 227,000 наших студентів та членів в 179 країнах.

Що таке управлінський облік?

Управлінський облік – це не просто робота з таблицями і калькулятором. Наші спеціалісти працюють в усіх типах організацій на управлінських посадах, аналізуючи та прогнозуючи тенденції для прийняття обгрунтованих бізнес-рішень.

Навіщо вивчати CIMA?

У кожній без винятку компанії в світовому рейтингу “топ 100” працюють студенти і члени CIMA. Кваліфікація CIMA допомогає здобути навички і знання,які необхідні для успіху в бізнесі. CIMA надає можливість бути поміченим і перемогти в умовах професійної конкуренції, а також досягати нових і нових вершин в кар’єрному розвитку.

Для кого CIMA?
CIMA є продовженням фінансової або бізнес-кваліфікації.Якщо ж ви проходили деякі теми під час навчання в університеті – ви зможете отримати звільнення від відповідних екзаменів навчальної програми CIMA.

Дізнатися більше: www.cimaglobal.com

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.