Національне студентське дослідження #MakeUkrainianEducationGreatAgain

“Сучасна система бізнес-освіти в Україні може бути кращою!”

Ця теза непокоїть як простих студентів, так і викладачів.

Та все ж таки: у чому головна відмінність українських вищів від того ж Гарварду або Стенфорду?

На думку представників підприємництва, основна відмінність – нестача практичних кейсів.

Саме тому для підтвердження цієї тези Кейс-спільнота CASERS проводить спеціальне студентське дослідження.

#MakeUkrainianEducationGreatAgain

У формі всього 4 питання та організатори закликають всіх студентів та випускників прийняти участь, виказати свою думку та допомогти покращити систему освіти в Україні! Дізнатися, чи у правильному напрямку вони риють тонель, чи є там вода, у цій скважині.

Пройти опитування можна за посиланням:

https://goo.gl/forms/aoKhZZOHRr9Afhtp1

Головна мета дослідження – визначити важливість практичної освіти для студентів та зрозуміти їх ставлення до діїчої системи освіти. Результати дослідження дозволять чітко зрозуміти проблеми студентсва та окреслити їх ставлення до питань навчання та розбудови кар’єри.

Ці результати дозволять виносити на розгляд у освітянській спільноті та у Міністерства освіти та науки України питання впровадження практики викоритсання реальних кейсів у освітніх программах в ВНЗ України.

Модель, що використовується спільнотою CASERS вже довела свою ефективність у офлайн форматі.

Впродовж 2015/16 років було організованно рішення більше ніж 15 реальних кейсів від реальних компаній, участь в яких прийняло більше 400 студентів. За результатами кожно кейсу студенти (кейсери) отримали актуальні знання та досвід вирішення реальних проблем та завдань (кейсів). Найкращих кейсерів кейсодавці (компанії чи організації які надають свої кейси) одразу запросили до себе на стажування чи роботу.

Та наразі, Спільнотою готується до запуску унікальна онлайн платформа, що дозволить вирішувати кейси на розвивати свої навички без прив’язки до місця чи часу.

Також, доволі важливо, що кейси спільноти можуть використовувати викладачі університетів у своїх освітніх програмах. Це дозволяє викладачам постійно знаходитись у тренді потреб та викликів ринка праці, які роботодавці ставлять перед своїми співробітниками.

Організатори сподіваються, що результати дослідження допоможуть впровадити реальні кейси у освітні програми в усіх ВНЗ України.

Слідкувати за кейс-спільнотою можно на офіціальних сторінках:

Facebook: https://www.facebook.com/casersorg

Vk: https://vk.com/casersorg

 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.