Тренінг “Мотиваційний лист для вступу на магістерську програму твоєї мрії за кордоном”

Запрошуємо студентів та тих, хто вже закінчив університет, але мріє і планує продовжувати навчання, тепер вже за кордоном, на тренінг з написання мотиваційних листів (англійською та українською) для вступу на магістерські програми.

Протягом тренінгу ви не лише напишете власний мотиваційний і чітко зрозумієте, як писати його в майбутньому, але і побачите, над якими своїми слабкими якостями чи навичками вам ще треба працювати для вступу і навчання, в чому особливості магістерської освіти за кордоном та вимог до студентів.

Коли: три модулі 7, 8, 9 вересня 2017 року, (чт.-сб.), 18:00-20:00 у чт.-пт., а час проведення у суботу буде узгоджений з учасниками.

Де: офіс освітньої агенції Вивчай!, вул. Анрі Барбюса 52/1, офіс 84.

Вартість першого тренінгу (усіх трьох модулів) зі знижкою — 800 грн. за умови реєстрації та оплати рахунку до 31 серпня і 1000 грн. за умови оплати після 31 серпня. Для студентів зі студентським квитком додаткова знижка — 10%.

Для реєстрації потрібно заповнити реєстраційну форму на сторінці http://vyvchay.com/uk/events або зателефонувати за тел. 044 362 7363 чи 063 601 90 30. Кількість учасників обмежена — до 12 чол.

Тренер — Юлія Кобук, директор освітньої агенції Вивчай! http://vyvchay.com/, випускниця короткострокових навчальних програм в США, ряду тематичних тренінгів і курсів в ін. країнах; з понад 5-річним досвідом допомоги клієнтам у написанні мотиваційних листів та інших документів, необхідних для вступу, з якими клієнти успішно вступали в університети різних країн, серед останніх — Канада, США, Німеччина, Австрія, Італія та Іспанія, у тому числі на безкоштовні програми.

Вартість тренінгу покриває:

  • навчання — теоретичне та практичний аналіз кейсів, всього 6-8 год;
  • короткий посібник із усіма практичними порадами тренінгу;
  • повноцінну роботу над одним мотиваційним листом англійською мовою (або українською за бажання) учасника з тренером — під час тренінгу та протягом 2-х місяців після закінчення тренінгу.

Тренінг складається з трьох модулів, програма яких передбачає домашні завдання та на завершення написання власного повноцінного мотиваційного листа.

Додаткова інформація про тренінг — за посиланням.

ФотоGreen Chameleon

 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.