Програма «Будуємо Україну разом» шукає волонтерів

Будуємо Україну Разом (БУР) – це волонтерський проект, під час якого ти зможеш подорожувати, досліджувати Україну та допомагати людям, які цього потребують.

Щороку молодь з усієї України збирається разом, щоб відвідати різні містечка і допомогти сім’ям у скруті відновити їхні домівки, а також підтримати місцеві громадські простори та молодіжні платформи.

До того ж, у проекті брали участь волонтери зі Сполучених Штатів, Росії, Білорусі, Нідерландів, Італії, Словаччини, Польщі, Литви, а тому окрім нових друзів з України, ти матимеш змогу розширити своє коло знайомств на весь світ!

Волонтером може стати ЛИШЕ особа, яка досягнула 16-и років за наявності письмового дозволу від батьків. Особи віком від 18 років та місцеві волонтери такого дозволу не потребують.

Табори відбуваються з травня по жовтень кожного року, а детальніше про міста та дати можна подивитись тут.

Гроші за квитки повертаються в розмірі:

  • 50% за вагон купе чи інтерсіті,
  • 100% за плацкарт, електричку чи автобус.

Проживання та харчування – безкоштовні.

Ідея табору зародилася влітку 2014 року, коли організатори побачили наслідки військових дій на Сході України і було очевидно, що людям буде важко впоратись зі своїми проблемами. Силами 80 волонтерів впродовж 2 місяців їм вдалось відремонтувати 25 квартир у Краматорську. Однак, зважаючи на те, що у кожному місті України є люди, які потребують допомоги, вони вирішили розширити поле діяльності і відтепер працюють в усіх регіонах України!

За 4 роки залучено близько 2072 волонтерів та волонтерок з 18 областей України, збудувано 46 громадських просторів, намальовано 46 муралів у різних містах України, а головне – буда здійснена допомога 180 сім’ям, що опинились в скрутній ситуації.

Анкета Волонтера 2019: https://forms.gle/czBTkJPDZXF3bvSg8

Більше інформації тут:

FB: https://www.facebook.com/BuildingUkraineTogether 

Instagram: www.instagram.com/burburbuuur

Telegram: www.t.me/burlab

+380636403574 координаторка волонтерів Йванка

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.