Дві можливості ESC волонтерства в Австрії від організації LOGO

NGO Stella має дві можливості ESC волонтерства в Австрії від організації LOGO

1️⃣ Волонтерство у молодіжному центрі ECHO

? Коли:  01/03/2022 – 28/02/2023  (12 міс.)

✈️ Де:  Graz, Austria

? Дедлайн: 15/12/2021

ℹ️ JUKUS – неприбуткова та громадська організація, що спеціалізується на підтримці молоді, культури та спорту. JUKUS сприяє створенню міжкультурної та соціально-культурної діяльності в районі Граца. JUKUS керує молодіжним центром «ECHO». Основна цільова група цього молодіжного центру – мігранти.

У ECHO молоді люди можуть проводити свій вільний час подалі від тиску. Тут серйозно ставляться до їхніх потреб, прислухаються до їхніх турбот і проблем, з цікавістю зустрічають їхні ідеї та – по можливості – реалізують. У неформальній атмосфері молоді люди можуть знайти підтримку та пропозиції, які дозволять їм розкрити власні ресурси та потенціал.

??‍♂️?‍⚖️ Профіль учасника

М’які навички: відкритість, комунікабельність, ініціативність, самоорганізація та робота в команді.

Важкі навички: досвід та бажання працювати з молоддю, певні знання педагогічної та соціальної роботи, мотивація вчитися німецькою мовою.

? Більше  інформації про проект: https://europa.eu/youth/solidarity/placement/28651_en

✍️Як подати заявку:

Надішліть своє CV та мотиваційний лист (англ \ нім) на адреси esc@logo.at та evs@ngo-stella.org, у темі вашого електронного листа вкажіть “Volunteer at ECHO”.

А також заповніть форму: https://forms.office.com/r/Pf8By2whrG


2️⃣ Соціалізація біженців в Австрії

? Коли:  01/02/2022 – 31/12/2022  (11 міс.)

✈️ Де:  Trofaiach / Graz, Austria

? Дедлайн: 15/12/2021

ℹ️ InterAktion  – це неприбуткова асоціація, яка працює у сфері прав людини, стійкості, інтеграції молоді з сімей мігрантів та біженців, спрямована на заохочення міжкультурного діалогу між людьми з різним походженням та культурами через неформальні освітні методи. Організація займається молодіжними обмінами Erasmus+, щоб заохотити молодих людей стати активними та відповідальними громадянами.

Організація підтримує молодих чоловіків, які шукають статус біженця в Штирії, і організовуємо дозвілля для них. Також нам потрібна підтримка в нашому офісі у спілкуванні та PR (наприклад, інформування про нашу діяльність через соціальні мережі) або допомога з організацією дозвілля, наприклад кулінарія, спорт, екскурсії тощо.

??‍♂️?‍⚖️ Профіль учасника

Хлопець волонтер, тому що наша цільова група – чоловіки біженці.  Шукаємо активного, ініціативного та зрілого волонтера, який готовий робити свої власні активності, проекти та організовувати дозвілля.

? Більше  інформації про проект  та в Інстаграм тут!

✍️Як подати заявку:

Надішліть своє CV та мотиваційний лист (англ \ нім) на адреси esc@logo.at та evs@ngo-stella.org, з темою «InterAktion».

А також заповніть форму!

?Фінансові умови для обох проектів: волонтер забезпечується проживанням, харчуванням, грошами на кишенькові витрати, міжнародним страхуванням, а також відшкодуванням проїзду (до місця проведення проекту, і назад.

Джерело анонсу та всі питання тут!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.