Виграй‌ ‌призи‌ ‌у‌ ‌спортивному‌ ‌марафоні‌ ‌AJT‌ ‌Run‌ ‌Challenge‌

З 18 по 31 жовтня міжнародна мережа єврейських підліткових клубів “Active Jewish Teens” (AJT) проведе спортивний марафон AJT Run Challenge 2.0. Серед учасників челенджу розіграють цінні призи.

Взяти участь у марафоні можуть підлітки-учасники клубів AJT 13-17 років з країн СНД. Для цього для початку необхідно вибрати дистанцію забігу – на 5, 10 або 21 кілометр, і пройти реєстрацію.  

Учасникам також необхідно скачати додаток Nike Run Club, яке допоможе порахувати пройдений кілометраж і час під час марафону. Скрін з цього додатка з результатом потрібно надіслати на пошту Ajt.jdc@gmail.com, вказавши тему листа “Run AJT 2.0”.

Усі учасники, які пробігли дистанцію зі швидкістю не менше, ніж 8 хвилин за кілометр, гарантовано отримають медалі за участь.

Серед марафонців, які пробіжать найбільшу кількість кілометрів протягом всього спортивного періоду, – з 18 по 31 жовтня, розіграють цінні призи:

  • спортивний жилет;
  • фітнес-браслет;
  • спортивний рюкзак.

Довідка: 

Active Jewish Teens (AJT) – це мережа клубів для підлітків 13-17 років, які мають активну позицію в єврейській громаді. AJT була створена в 2014 році підлітками СНД, найбільшою єврейською благодійною організацією “Джойнт”, яка є ключовим донором єврейських громад СНД, а також найбільшим міжнародним підлітковим рухом BBYO.

Зараз філії AJT працюють в більш ніж 60-ти містах СНД на території України, Росії, Грузії, Молдови, Білорусі, Казахстану і Киргизстану. AJT також є партнером благодійного фонду Genesis Philanthropy Group і частиною міжнародного руху BBYO.

Цей проект реалізований за підтримкою «Джойнт» (JDC) – однієї з найбільших єврейських гуманітарних організацій, що функціонує більше ніж у 70 країнах. Вже більше 30 років вона рятує життя євреїв та розвиває єврейське суспільство на території колишнього Радянського Союзу. 

Детальну інформацію щодо JDC ви знайдете на сайті: www.JDC.org

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.