Запрошуємо школярів до участі в проекті «Агенти змін» 2021

Що: 9-а Школа з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін» 2021

Для кого: учні 8-10 класів з усієї України

Мрієш втілювати круті проєкти у підлітковому віці, знайти нових друзів з усієї України та здійснити свою мрію? Поквапся долучитись до освітнього проєкту для школярів “Агенти змін”!

У цьогорічному наборі візьмуть участь 125 дітей з усієї України, які протягом 10 місяців з допомогою кваліфікованих тренерів школи, менторів та запрошених лекторів зможуть втілити у життя свою мрію та реалізувати власний проєкт.

Для участі у відбірковому турі учасникам необхідно:

  1. Заповнити анкету
  2. Прочитати текст про щастя та переглянути відео-виступ на TEDX
  3. Написати есе на 400-500 слів на тему: «Чи існує рецепт щастя у мінливому світі?» та надіслати на електронну адресу scakyiv@gmail.com. Просимо у темі листа та назві файлу з есе і безпосередньо у файлі перед самим текстом зазначати своє прізвище та ім’я (наприклад, Шевченко_Андрій_есе.doc). Файли без зазначення авторства не будуть розглянуті.

Анкета, матеріали та шаблон для написання есе доступні тут: https://linktr.ee/agenty_zmin_apply

Дедлайн (кінцевий термін) для подачі заявок – 20 лютого (23:59)!

Результати відбору будуть відомі не раніше 15 березня 2021 року.

Важливо! В умовах пандемії частина занять школи “Агенти змін” буде проведена онлайн. Участь у школі «Агенти змін» безкоштовна. Під час очного навчання всі учасники забезпечуються харчуванням, житлом, роздатковими матеріалами за рахунок НЦ “МАНУ”.

Детальніше про проєкт та умови участі на сайті –

Набір у “Агенти змін 2021” розпочато!

Про перебіг проєкту у минулих роках та його учасників читайте в соціальних мережах:

Додаткова інформація за електронною адресою scakyiv@gmail.com, а також за тел.: 068 712 92 06 (Олена, логістичні та організаційні питання) у робочий час, крім вихідних (9:00-18:00).

_____________________________________________________________________________________

Інформаційна довідка:

Всеукраїнська школа з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін» — це всеукраїнський освітній проєкт для підлітків, який заохочує до саморозвитку, відповідального громадянства, проактивної участі та розвитку місцевих  громад. Ми — перша в Україні школа з громадянської освіти для активних учнів 8–10-х класів, які мають бажання засновувати і розвивати ініціативи, спрямовані на  вдосконалення життя своєї громади у реаліях українського сьогодення.

Результатом навчання є реалізований у рідному населеному пункті соціальний, екологічний або культурно-мистецький проєкт. Протягом 6 років учасниками школи стали понад 430 підлітків, які втілили близько 300 проєктів.

Концепція школи була розроблена у 2015 році дитячим психологом Клюзко Катериною. З 2016 року проєкт діє як один із напрямків позашкільної освіти в рамках Всеукраїнських наукових профільних шкіл «Малої академії наук України» Центру ЮНЕСКО.

Проєкт реалізується НЦ “Мала академія наук України” спільно з Молодіжною ініціативою “Серце в долоньках”, Благодійною фундацією “Агенти змін” та Центром політичних студій та аналітики “Ейдос”

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.