Молодь Харкова запрошують до участі в інноваційній програмі UPSHIFT

Інноваційна програма для молоді UPSHIFT відкриває набір для молодіжних команд з Харкова. Учасники/ці програми розроблять власні інноваційні рішення та отримають можливість залучити фінансування для втілення своїх ідей.

У межах програми учасники й учасниці зможуть:

  • отримати навички 21 століття, такі як робота в команді, аналіз проблем та розробка проєктів
  • створити власний інноваційний проєкт
  • отримати фінансування в розмірі 50 тисяч гривень та менторську підтримку для його реалізації
  • започаткувати соціальне підприємство або громадську ініціативу

Подати заявки на UPSHIFT у Харкові можуть молодіжні команди з 3-5 учасників/ць віком від 14 до 21 років. Більше інформації про програму та деталі участі можна знайти за посиланням: https://bit.ly/UPSHIFT-Kharkiv. Набір триває до 23 серпня включно.

Пріоритетними напрямками конкурсного відбору стануть ідеї проєктів, спрямовані на розвиток культури, збереження навколишнього середовища, залучення молоді до активного суспільного та громадського життя. Це можуть бути заявки, які популяризують культурну та архітектурну спадщину, впливають на туристичну привабливість міста, формують еко-свідомий спосіб життя, розвивають креативні індустрії, молодіжний активізм.

UPSHIFT – це програма, що дозволяє підліткам та молоді пропонувати та втілювати інноваційні рішення для актуальних проблем у школі, громаді, місті тощо на основі підходу Human Centered Design (дизайн, орієнтований на людину). У Харкові UPSHIFT здійснюється за підтримки Харківської міської ради, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та ГО “Фонд “Професійний розвиток Харкова”.

Дізнатися більше про UPSHIFT та отримати відповіді на питання можна тут:

 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.