Стипендія в Академії Schloss Solitude для митців у Німеччині

Академія Schloss Solitude  (Штутгарт, Німеччина) оголошує 17-й конкурс заявок для міжнародної та міждисциплінарної програми для митців.

Конкурс заявок на стипендії з 2020–2021 рр. триватиме з 1 березня 2019 по 30 квітня 2019 року.

Понад 1400 митців з більш ніж 120 країн світу розробили і розвинули свої мистецькі роботи з моменту відкриття Академії в 1990 році, створивши згуртовану глобальну мережу випускників Solitude, що розширюється з року в рік. Окрім реалізації численних публічних заходів, онлайн-платформа Schlosspost забезпечує міжнародне визнання стипендіатів та їх проектів.

Художники та митці з різних країн світу запрошуються подавати заявки з таких сфер як: VISUAL (візуальне мистецтво та медіа), AURAL & PHYSICAL (музика та мистецтво), DIGITAL (цифрове мистецтво, ігри, цифрова журналістика, цифрове видання), SPATIAL (архітектура та дизайн) ), TEXTUAL (література та мова), SOCIETAL (освіта, сприяння і підтримка, теорія), SCIENTIFIC (гуманітарні, соціальні, природничі та економічні науки).

Вперше за свою 30-річну історію Академія Schloss Solitude розширює свій профіль роботи за темами. У співпраці з KfW Stiftung, Академія Schloss Solitude запускає нову програму зі специфічним фокус-змістом «Mutations». Для сприяння міждисциплінарному та транскультурному діалогу між мистецтвом, наукою та суспільством молоді фахівці з усіх галузей запрошуються до участі у цій темі в груповій дискусії.

9-місячна програма спрямована на заохочення критичної рефлексії та художньої творчості, а також на зустрічі з різних дисциплін.

Хто може подати заявку?

Художникам, ученим і культурним діячам пропонується подавати заявки на стипендії у вищезазначених сферах. Вік кандидатів – до 40 років. Заявки від студентів, які навчаються на програмах, не розглядаються. Робоча мова – англійська.

Рішення щодо видачі стипендій приймається незалежними спеціалістами, відповідальними за різні сфери. Стипендії зазвичай видаються на період від шести, дев’яти або дванадцяти місяців.

Стипендія включає такі переваги:

– Безкоштовна, мебльована квартира / робоча студія, що включає електрику, воду та опалення,
– Щомісячна стипендія в розмірі 1 200 євро,
– Дорожні витрати на транспорт (одноразово).

Кінцевий термін подання заявки – 30 квітня 2019 року.

Заявники знайдуть всю інформацію, зможуть зареєструватися та завантажити анкету на сторінці заявки:

https://application.akademie-solitude.de/

Більш детальну інформацію про стипендії, а також теми конкурсу можна знайти у додатку pdf або за наступним посиланням: http://www.akademie-solitude.de/en/fellowship/residency/

Детальна інформація про програму Call_fellowships_2020-2021_ASS

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.