Довгострокове волонтерство у соціальному ресторані в Нідерландах

Довгострокове волонтерство у соціальному ресторані з постійними партнерами з Нідерландів

⏰ Коли:  01.06.2022 – 01.06.2023  (12 міс.)

✈️ Де: Lunteren, Netherlands

? Фінансування: Проект фінансується за рахунок програми Європейський Корпус Солідарності. Усі витрати на візу, страхування, проживання, харчування, кишенькові гроші та міжнародні транспортні витрати покриваються повністю.

ℹ️ Доступні теми цього волонтерського проекту:

– Приготування та подача у соціальному ресторані

– Соціальна робота

– Молодіжна робота

– Командна робота

– Робота з місцевою громадою

– Гідна робота та економічне зростання

? Що пропонує організація?

Ми працюємо з командою з 12 волонтерів протягом 12 місяців, більшість з яких працює в нашому новому соціальному ресторані та невеликому хостелі та в організації фонду Rock Solid для міжнародної молодіжної роботи.

☕️ Що таке «соціальний ресторан/хостел і чому він соціальний?

– Перш за все, це дає можливість міжнародним волонтерам отримати досвід роботи та багато чого навчитися в управлінні рестораном.

– Ми керуємо рестораном якісної їжі, але за нижчими цінами, тому що ми некомерційні, тому більше людей можуть собі дозволити піти в справжній ресторан, а не тільки в фаст-фуд.

– Ми навчаємо вас (або, можливо, інших, тому що ви вже знаєте), як намагатися бути максимально екологічним, розділяючи сміття, а також завдяки вибору, який ми зробили для ресторану, і все одно разом відкривати, що можна покращити.

– Ми пропагуємо ідею спільного столика, що означає, що люди, які самотні, самотні або просто люблять познайомитися з новими людьми, сидять за одним столом.

– Ми не будемо тиснути на гостей, якщо вони люблять поговорити або послухати, ми хочемо бути поруч!

– Таким чином ми пов’язуємо наших волонтерів з місцевою громадою, і тому робимо багато промоції можливостей Erasmus+ та ESC для молоді.

– Ми спробуємо використати інші ваші таланти, можливо у вас виходить писати проекти, тексти, допомагати з підсумковими звітами, складати графіки тощо.

– Незабаром ми почнемо також започатковувати  денне перебування людей з обмеженими можливостями до ринку праці на цьому проекті. Це означає, що щодня 1-3 людини з обмеженими можливостями можуть працювати разом з командою волонтерів і нами разом у прибиранні будівлі, а також у частині приготування їжі та обслуговування.

Тож, можливо, це виглядає як звичайна робота, але це точно не так! Вам також сподобається наше містечко!

Ви почнете з 4-х волонтерів у червні, а інші 7-8 волонтерів – у вересні. Таким чином ми можемо створити перекриття для ресторану.

??‍♂️?‍⚖️ Що очікується від волонтера

– бути від 18 до 30 років

– Командний дух

– Захоплення та/або досвід у кулінарії та/або подачі та бажання дізнатися, як ми це робимо в Нідерландах.

– Відкритість до спілкування та нових викликів

– Гарне відчуття гігієни та не боятися прибирань

Сайт проекту “Ann tafel” – www.aantafellunteren.eu

✍️ Щоб подати заявку, надішліть своє резюме та мотиваційний лист на електронну адресу  chris@chrisvanmaanen.nl та evs@ngo-stella.org з підписом “Aan Tafel”

Джерело

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.