Спільна ініціатива навчальних закладів Варшави “Закордонна приймальна комісія”!

Одна з головних особливостей польських навчальних закладів – простота вступу на навчання для іноземних кандидатів. Для того, щоб вступити до польського вишу, іноземцю не потрібно складати вступні іспити або надавати результати зовнішнього незалежного оцінювання. Для вступу на бакалавріат вистачить тільки атестату про повну середню освіту або диплому про вищу освіту для навчання на магістратурі та ще кількох нескладних документів.

Але процедури, пов’язані з процесом вступу, терміни подачі пакету документів (як і його склад) і мовний бар’єр іноді ставлять в безвихідь майбутнього студента. Великий обсяг роботи у працівників приймальних комісій польських навчальних закладів і відсутність російсько-або україномовної підтримки не дозволяють зробити спілкування між сторонами процесу своєчасним і максимально зрозумілим.

Саме з метою максимального полегшення процесу вступу для обох сторін ряд навчальних закладів Варшави та консультанти інформаційного порталу “Абіторія” (abitoria.pl) починають в 2018 році спільну ініціативу “Закордонна приймальна комісія”. Основна ідея ініціативи – безкоштовна допомога досвідчених консультантів у заповненні реєстраційних форм, підготовці та своєчасному контролі повного пакету документів згідно з вимогами кожного навчального закладу, доставка пакета документів до ВНЗ і видача отриманого рішення про зарахування кандидатана території України.

Ініціатива почне свою роботу у великих обласних центрах України з перспективою розширення географії своєї присутності. Тепер можна буде вступити в польський виш на території України самостійно, без міжнародних телефонних розмов або поштової кореспонденції під опікою безкоштовного консультанта. Міста, дати і час роботи консультантів будуть публікуватися на інформаційному порталі “Абіторія“, а наявність зворотного зв’язку дозволить пристосувати календар роботи консультантів до побажань кандидатів та їх батьків.

Подати пакет документів для вступу можна буде безпосередньо консультанту під час його візиту у Ваше місто або на інформаційному порталі “Абіторія“. У будь-якому разі всі необхідні процедури по Вашому вступу будуть проведені якісно і в термін, Ви зможете вступити в обраний виш самостійно, а консультант допоможе зробити це без прикрих помилок, зайвих витрат часу і грошей.

Крім супроводу процесу вступу до навчального закладу, консультанти інформаційного порталу допоможуть зорієнтуватися і в інших питаннях, що стосуються навчання, побуту та багатьох інших речах, які полегшують і урізноманітнюють життя студента в Польщі.

Поспілкуватися с консультантами та поставити всі питання, отримати додаткову інформацію про діяльність ініціативи, склад польських навчальних закладів – партнерів, міста та дати присутності консультантів в Україні можна на сторінках порталу “Абіторія” за адресою http://abitoria.pl

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.