Всеукраїнська акція з молодіжного підприємництва “Start-up bussiness”

Всеукраїнська акція, спрямована на розвиток молодіжного підприємництва, «Start-up bussiness», проходить за сприяння Міністерства молоді та спорту України, Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької ОДА та підтримки КУ «Запорізький обласний центр молоді» ЗОР.

Проведення проекту заплановано на 07-09 жовтня в місті Запоріжжя на острові Хортиця.

Мета реалізації проекту: мотивувати молодь до підприємницької діяльності, розвиток та удосконалення у молоді знань, вмінь та навичок необхідних для розвитку молодіжного підприємництва та роз’яснення проблемних ситуацій.

Основні завдання проекту:

  • перейняття досвіду у фахівців в сфері розвитку молодіжного підприємництва з інших областей України з подальшим впровадження його на території областей, що приймають участь в проекті;
  • створення платформи для спілкування молодіжних працівників та громадських лідерів України у сфері молодіжного підприємництва;
  • розроблення програми розвитку підприємницької діяльності серед молоді;
  • формування довіри до представників державних структур.

Учасники: громадяни України віком 18-35 років, представники органів влади та представники організацій громадянського суспільства. що працюють у напрямку розвитку молодіжного підприємництва.

Дедлайн подачі заявок до 23:59 15 вересня 2016 року за посиланням. Після відбору Вас проінформують про результати та надішлють всю детальну інформацію.

Участь є безкоштовною. Проживання, харчування, а також проїзд по м. Запоріжжя забезпечують організатори! По закінченню Ви отримаєте сертифікат, що засвідчує участь у проекті.

Перевага надається представникам молодіжних центрів праці, громадським діячам та фахівцям, що працюють в напрямку популяризації та розвитку молодіжного підприємництва.

Контакти: (061) 233-61-78, 097-75-90-014
Е-mail: sub.ukraine2016@gmail.com
VK: vk.com/anna_aranzhii
FB : www.facebook.com/anna.arangiy

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.