Закордонні університети їдуть в Україну

Мало хто сперечатиметься, що ми живемо в непростий час. Криза у всьому світі, і в Україні зокрема, кидає нам нові виклики, вимагає сил і знань. Де їх отримати?

Саме час задуматися про освіту за кордоном.

Престижний британський чи американський дипломи – це майже повна гарантія того, що після закінчення вишу ви зможете влаштуватися у велику компанію й отримувати гідну зарплату. Однак найважливішим стає багаж знань, який ви отримуєте, навчаючись у кращих викладачів у світі.

Як вибрати виш?

Дистанційно, перебуваючи в Україні, це зробити непросто. Використовуючи тільки можливості інтернету, читаючи статті або переглядаючи огляди студентів, ви не отримаєте повної картини. Хороший варіант – освітні виставки. Зазвичай їх організовують агентства, щоб познайомити українців з можливостями освіти за кордоном. Головний недолік таких виставок полягає в занадто великій кількості гостей. Хіба можна вибрати, якщо перед вами 150 університетів? Безумовно, в цьому випадку потрібен провідник!

Що робити?

Потрібен зовсім інший формат. Індивідуальний підбір університетів, зустрічі та консультації з фахівцями.

Відмінна альтернатива виставці – воркшоп. Це невеликий захід, на який приходять мінімум студентів, і мінімум вузів. Але це унікальний шанс поставити питання безпосередньо представнику обраного вами університету, який знаходиться за кордоном.

Переваги освітнього воркшопу

Це збалансоване поєднання самостійних пошуків, професійних консультацій фахівців і прямого “спілкування з університетами”. Найближчий воркшоп відбудеться 5 лютого 2016 року. Проводить компанія Karandash.ua. Захід безкоштовний, але потрібна попередня реєстрація.

Пам’ятайте: в питанні вибору університету краще звернутися до експертів, вони допоможуть вам зробити єдино правильний і найважливіший вибір у вашому житті або життя вашої дитини. Не пропустіть свій шанс – приходьте на освітній воркшоп!

Вам також має сподобатись...

1 Відповідь

  1. 28 Січня, 2016

    […] Джерело: Закордонні університети їдуть в Україну […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.