Волонтерський табір в Німеччині з теми захисту навколишнього середовища

Триває набір на волонтерський табір для тих, хто вивчає німецьку мову і цікавиться її удосконаленням, хоче зануритись у мовне середовище та культуру цієї країни.

Приймаюча організація, що працює у сфері захисту навколишнього середовища “Nature Friends” у Марбурзі (Німеччина) запрошує до свого воркемпу PRO-A-UK1 Marburg-Marbach, що буде поєднувати волонтерську роботу з вивченням німецької мови та знайомство з культурою та історією Німеччини. Заняття будуть 2 години на день, загалом 18 годин, і включати граматику, розмовну практику, і вивчення міжкультурних та історичних аспектів. Після завершення ви отримаєте сертифікат. А також 2-3 год. на день учасники будуть виконувати різноманітні роботи на прилеглій території до будинку “Nature Friends” і по відновленню навколишнього середовища. Проживання, харчування, культурна та навчальна програма забезпечується організаторами і є безкоштовними для учасників. Мовою спілкування є виключно німецька.

Дати: 26.01.-08.02.2020
Вік: 18-26
Головною умовою участі у цьому таборі є рівень володіння німецькою – не нижче А2.

Витрати: реєстраційний внесок: 1500 грн., проїзд на проект і назад та медичне страхування. Відшкодування не передбачається.

Повний опис проекту ви знайдете у базі волонтерських таборів за посиланням на наш сайт http://www.alternative-v.com.ua/ натиснувши “Link for search engine” і обравши табір PRO-A-UK1 Marburg-Marbach.

Щоб подати заявку, необхідно:
1) надіслати мотиваційний лист написаний німецькою, або українською чи англійською (з зазначенням вашого рівня володіння німецькою мовою) на адресу alterplace.14@gmail.com
2) заповнити реєстраційну форму за посиланням http://www.alternative-v.com.ua/volonterski-tabory/, натиснувши “Link for application form for volunteer”.

Щасти, чекаємо на ваші заявки!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.