Для школярів проведуть вебінари про професії майбутнього

Нові професії з’являються або змінюються постійно. В новій реальності, в умовах карантину, великий вплив на професії має діджиталізація та роботизація. Згідно з Оксфордськими дослідженнями, практично половина професій можуть зникнути до 2030 року. Тому обираючи свою професію, школярі та школярки вже мають думати про те, а чи буде існувати ця професія в майбутньому.

Центр “Розвиток КСВ” у партнерстві з Першим Українським Міжнародним Банком (ПУМБ) вирішили допомогти і розказати про професії майбутнього для школярів 10-11 класів та їх батьків в рамках проєкту “Моя кар’єра в Україні”*.

“Твоїй бабці і не снилося” — серія безкоштовних вебінарів для школярів, де вони з перших уст дізнаються про професії майбутнього та знайомляться з українцями, які вже сьогодні працюють у професіях про які ніхто не чув ще кілька років тому.

В рамках серії вебінарів, школярі та їх батьки знайомляться з такими професіями:

  • Кібербезпека, 27 липня 2020, 16:00 – 17:00. Спікер: Тарас Базір, керівник управління фінансово-економічної безпеки банку ПУМБ (запис вебінару можна знайти на сторінці: https://www.youtube.com/channel/UChxt5mQ1uJS97ymWYsPrVNA)
  • Нанотехнології, 3 серпня 2020, 16:00 – 17:00. Спікерка: Наталія Старожилова, наукова радниця та інноваційна інтеграторка у Mindvalley
  • Трендвотчінг, 5 серпня, 16:00 – 17:00. Спікер: Андрій Длигач, стратег, футуролог, співзасновник Центру Економічного Відновлення
  • Криптовалюта, 6 серпня, 16:00 – 17:00.  Спікер: Денис Андрущенко, співзасновник Leaders Fund | Фонд Лідерів
  • Біотех, 10 серпня, 16:00 – 17:00. Спікерка: Дарія Лосева, генетик, популятизатор науки, співзасновниця  Mywaydna.ua
  • Урбаністика, 11 серпня, 16:00 – 17:00. Спікерка: Анастасія Боброва, менеджерка Українського урбаністичного форуму

Участь у вебінарах є безкоштовною, за попередньою реєстрацією: https://forms.gle/2GbjGzf4U9eZRoaD7

Після реєстрації ми надішлемо вам запрошення на вебінар у день події на вказану вами пошту.

За усіма новинами проєкту “Моя кар’єра в Україні” можна слідкувати у Телеграм-каналі: https://t.me/my_career_in_ua

КОНТАКТНА ОСОБА: Мар’яна Дроняк, ai@csr-ukraine.org

————

*«Моя кар’єра в Україні» – проєкт, що втілюється Центром «Розвиток КСВ» та Career Hub у партнерстві з Першим Українським Міжнародним Банком вже п’ятий рік поспіль для учнів 10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів України. За цей час школярі з усієї України надіслали понад 3000 мотиваційних есе, а більше ніж 700 переможців стали учасниками зустрічей з керівниками українських компаній, організацій та органами державної влади.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.