Волонтерство з дітьми у Литві: початок восени

НГО “Стелла” шукає волонтерів, які хочуть працювати з дітками, на 8 вже профінансованих довгострокових проектів у Литві.️

Всі проекти мають на меті роботу з дітьми у сфері неформальної освіти та позашкільних занять. Багато активностей будуть проводитися на свіжому повітрі. Ці проект організовується нашими хорошими партнерами, до яких ми щороку відправляємо волонтерів!

? Місце: Vilnius, Kaunas, Širvintos, Литва

? Дати: вересень 2020 – серпень 2021 (9-10-11-12 місяців)

? Фінансові умови: волонтер забезпечується проживанням, харчуванням, грошами на кишенькові витрати, міжнародним страхуванням, а також квитком до Латвії та назад

?Дедлайн: 15/05/2020. Заявки розглядатимуться по мірі надходження!

У всіх проектах потрібно працювати з дітками дошкільного або шкільного віку, проводити різні заходи та воркшопи для місцевих жителів, працювати з дітьми на свіжому повітрі разом з вихователями тощо.

Опис проектів в різних локаціях на англійській мові:

  1. Project “Back to the nature” – Kaunas
  2. Project “Back to the nature” – Širvintos/Bagaslaviškis
  3. Project “Back to the nature” – Širvintos/Bagaslaviškis
  4. Project “Back to the nature” – Kaunas
  5. Project “Back to the nature” – Vilnius
  6. Project “Back to the nature” – Vilnius
  7. Project “Back to the nature” – Melkys village, 25 km from Vilnius.
  8. Project “Back to the nature” – Melkys village, 25 km from Vilnius.

?Як подати заявку?

Для того, щоб подати заявку надсилайте ваші CV та мотиваційні листи (обсяг не більше 1 сторінки) на англійській мові на petruskaite.ieva@gmail.com та evs@ngo-stella.org. В мотивації поясніть, чому саме ви хочете приймати участь у даному проекті.

В темі листа пишіть назву проекту або проектів, на яка ви подаєте заявку, а в самому листі, що вашою відправляючою організацією є НГО “Стелла”.

☀️ Бажаємо успіхів! ☀️


Треба швидко написати успішний мотиваційний лист ВЖЕ на сьогодні? Ось тримай 3 короткі відеолекції про 3 різних приклади мотиваційних есе, автор яких отримала стипендію та участь у бажаній освітній програмі. На курс піде +- година часу.

Потрібна повна підтримка для вступу чи пошуку програми за кордоном від А до Я? Консультації, допомога, дієві інструменти? Чекаємо в онлайн-спільноті «UniStudy Community”.

Більше безкоштовних актуальних порад та секретів шукай в рубриці КОРИСНЕ.

А щоб не пропустити жодного дедлайну програми, скачай Календар освітніх можливостей 2020.  Відкриємо секрет: він «вічний», тобто більшість програм повторюється із року в рік.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.