Волонтерство: рік у Литві серед заповідних лісів і чистих озер

Рік у Литві, серед заповідних лісів і чистих озер, для тих, хто любить активний, розвиваючий і творчий відпочинок із дітьми !

Період: 01 серпня 2019 – 31 липня 2018 (12 місяців).

Місце: старовинне місто Ukmergė (ХІІІ вік), місце таборування- с. Sukiniai, оточене первозданною природою, струмками, поруч із чудовим природнім озером, де розташувалось одне з найбільших еко-поселень Литви.

Дедлайн: 30 квітня 2019 включно

Приймаюча організація: Scout valley є першим скаутськім кемпінгом у Литві. Він розташований в самому серці країни, 70км від інших великих міст – Вільнюса, Каунаса, Паневежиса і Утени. Scout valley є волонтерською організацією, яка співпрацює із скаутськими осередками країни.

Більш детальну інформацію про сам проект та місце перебування можете отримати за наступним лінком https://www.youtube.com/watch?v=o03W5e2acT8

На цьому проекті вже були наші волонтери, ось їх враження

https://www.facebook.com/groups/erasmusevs/permalink/1699594136813653/

https://www.facebook.com/groups/erasmusevs/permalink/1845080265598372/

https://www.facebook.com/groups/uforumevs/permalink/2144072068952771/

Основні завдання для EVS волонтера будуть поділятися на 2 частини:

 • Підтримувати дітей у повсякденній діяльності (одягатися, під час трапези, часу сну і т.д.);
 • Прогулянка з дітьми до лісу;
 • Організувати мистецьку діяльність (музика, п’єси, малювання тощо);
 • Допомога у щоденному приготуванні та обслуговуванні;
 • Заняття з садівництва з дітьми;
 • Сприяти проведенню EVS в місцевій громаді (організовувати культурні заходи, інформаційні зустрічі, поширювати досвід тощо);
 • участь у літніх таборах Scout як лідер протягом літнього сезону;
 • також вітаються нові ідеї та досвід!

Більш детально про сам проект http://l2u.su/qcfV

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ: готовність прийняти участь у проекті повний період, зазначений вище, вік 19-27, наявність закордонного паспорту (неважливо чи простого чи біометричного).

ЩО ВОЛОНТЕР ОТРИМУЄ: повне забезпечення завдяки гранту європейського союзу, а саме: повернення витрат на подорож, проживання, харчування, страхування, покриття місцевого транспорту і навіть щомісячні кишенькові.

По закінченню проекту ЄВС волонтери отримують СЕРТИФІКАТ ПРО ОСВІТУ від ЄВРОКОМІСІЇ – ЄВС проекти визнані ЄвроСоюзом як неформальна освіта.

Якщо ви зацікавлені в проекті, будь ласка, надішліть нам на e-mail erasmus@union-forum.org:

 • CV(English) з позитивним фото;
 • motivation letter (із відповіддю на ключове питання «Чому саме цей проект найкращий для Вас, а Ви- для цього проекту”) на1-2 сторінки (English) – (про себе, інтереси, хобі, заняття, якщо є – попередній досвід громадської/ волонтерської діяльності, чому Ви хочете взяти участь в програмі ЄВС і чому саме в цьому конкретному проекті і тд. Обов’язково – у лівому верхньому куті листа вкажіть свої повні особисті і контактні деталі включно із телефоном)
 • Заповнена аплікаційна форма http://l2u.su/qcfU

CV, аплікаційна і мотиваційний лист і ТЕМА Вашого листа мають містити у своїй назві Ваші Name-Surname і назву “Forest kindergarten’’. Без такого оформлення листи не розглядатимуться. Увага: в CV вкажіть Ваше Прізвище та ім’я, як записано у вашому закордонному паспорті.

 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.