Запропонуй свого номінанта на Волонтерську премію!

В цьому році всьоме вручать Волонтерську премію: запропонувати свого номінанта

30 листопада вручать негрошову волонтерську премію. Номінувати волонтера або самого себе  може кожен.

Волонтерська премія Євромайдану SOS – це всеукраїнська недержавна нагорода, яка вручається за особливий внесок у розвиток волонтерського руху в Україні «звичайним людям, які роблять надзвичайні речі».

Премія є найбільшою найпопулярнішою волонтерською відзнакою в країні. 2020 рік – уже сьомий  для Волонтерської премії Євромайдан SOS в Україні.

Критерії висування номінантів:

  • щоденна волонтерська робота або вчинок;
  • відсутність належності до керівних позицій у будь-якій із політичних сил;
  • неоплачуваність діяльності.

Для участі потрібно до 15 листопада  заповнити анкету:  https://cutt.ly/EgaX2EQ

Нагородження

Церемонія нагородження відбудеться 30 листопада.

Цього року через епідеміологічну ситуацію в світі ми вимушені перевести захід в онлайн-формат. Інформацію про трансляцію повідомимо згодом, слідкуйте за оновленнями!

Незалежне компетентне журі обирає трьох лауреатів, історії яких захоплюють найбільше.

“Проте ми відзначаємо кожного волонтера та волонтерку, адже визначити найкращих просто неможливо”, – зауважують організатори.

До складу журі за 6 років входили видатні українські артисти, волонтери, громадські діячі, як-от Любомир Гузар, Богдан Гаврилишин, Олександра Кольцова, Ахтем Сеїтаблаєв, Олександра Матвійчук, письменник Сергій Жадан та музикант ТНМК Олександр Сидоренко тощо.

 Довідка:

Волонтерська премія Євромайдан SOS була заснована в 2014 році, щоб підтримати звичайних людей, які роблять надзвичайні речі. Вона ставить за мету відзначити роботу волонтерів, які працюють у різних сферах.

Премія є негрошовою, і покликана підтримати волонтерський рух в Україні, показати суспільству його важливість та різноманітність, а також заохотити інших людей до суспільно-корисної праці. Саме тому ми відзначаємо усіх без винятку волонтерів, яких було номіновано на Премію, а журі додатково обирає трьох лауреатів.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.