Реєструйся на V Всеукраїнську школу волонтерів

Усі бажаючі, хто цікавиться волонтерством та благодійністю, можуть зареєструватися на V Всеукраїнську школу волонтерів «ONLINE VOLUNTEER SCHOOL». Навчання, що стартує 17 травня, проходитиме онлайн і є безкоштовним.  

Всеукраїнська волонтерська мережа “Volunteer Community” запускає цей проект, який буде реалізований на базі єврейських громад України, вже вп’яте для того, щоб популяризувати волонтерство на теренах СНД та залучити молодь допомагати людям у біді. 

Стати слухачем цієї онлайн-школи можуть усі жителі України – незалежно від віку, навичок та вмінь, досвіду у волонтерській діяльності та міста проживання.

Досвідчені координатори з мережі “Volunteer Community” з Києва, Дніпра, Харкова і Запоріжжя будуть проводити заняття двічі на тиждень – по вівторках і неділях о 19:00. Всього протягом місяця учасники вивчать такі основні теми, що стосуються волонтерства:

– основи волонтерської діяльності;

– можливості волонтерської діяльності та чому волонтерство не дорівнює безкоштовно;

– мотивація і здорове волонтерство;

– етика волонтера;

– як працювати з різними групами людей (люди “золотого віку”, люди з інвалідністю тощо);

– чи буває вигорання і як від нього врятуватися;

– секрети побудови успішної команди.

Крім цього, навчання буде супроводжуватися візуальним контентом, додатковими роздатковими матеріалами та практичними завданнями. Після закінчення курсу всі слухачі отримають сертифікати.

Щоб стати слухачем школи, необхідно зареєструватися за посиланням

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.