Довгострокове волонтерство у Демократичній школі у Литві

? Місце: Vilnius, Lithuania

? Дати: 01.12.2021 – 31.07.2022 (10 міс.)

? Дедлайн: 05.11.2021

?Фінансові умови: волонтер забезпечується проживанням, харчуванням, грошами на кишенькові витрати, міжнародним страхуванням, а також відшкодуванням проїзду (до місця проведення проекту, і назад). Волонтер буде розміщений на орендованій квартирі разом з іншими волонтерами, кожен волонтер матиме окрему кімнату.

? «SALTES» — це неурядова організація, заснована колишніми волонтерами EVS з метою посилення та просування неформальної освіти та волонтерства на національному та міжнародному рівнях. SALTES також прагне надати молоді (у тому числі з меншими можливостями) можливість саморозвитку та професійного розвитку шляхом активної участі в неформальній діяльності. (https://www.facebook.com/saltespage/)

Організація бачить цінність цього проекту, тому що як приймаючі організації, так і волонтери матимуть можливість підвищити свої навички в неформальний спосіб, отримати нові навички, навчитися краще співпрацювати, бути толерантнішим, бути відповідальними громадянами, обмінюватися досвідом та покращувати міжкультурні компетенції.

❗️«Демократична школа» — альтернативна приватна школа для дітей 5-15 років. Метою школи є створення середовища, яке задовольняє соціальні, рухові, інтелектуальні, фізичні та творчі потреби дітей. Шкільне середовище спонукає дітей брати відповідальність за свій навчальний процес.

У цій школі впроваджуються принципи демократичної освіти, такі як щотижневі збори класу і пізніше шкільні збори, де рішення приймаються разом. Це важлива частина нашої школи. Зосередженість на тому, щоб навчитися жити як спільнота та спільно приймати рішення, щоб створити краще середовище для всіх. Демократична школа не обмежена лише часом уроків, є також неформальна освітня діяльність, а також вільний ігровий час, де діти мають повну свободу створювати власні ігри.

??‍♂️?‍⚖️ Профіль учасника

– від 18 до 30 років;

– бути відкритим, та мати бажання працювати з дітьми

⭐️ Більше  інформації про проект:

https://drive.google.com/file/d/17_S5KeAPudIRd-9i0hY6baeEnWDygsV3/view?usp=sharing

Фідбек попередньої волонтерки на цьому проекті:

https://www.facebook.com/stella.youth/posts/3091115141101205

✍️Як подати заявку:

Надішліть своє резюме та мотиваційний лист (англійською мовою) на адреси evssaltes.egle@gmail.com та evs@ngo-stella.org, у темі вашого електронного листа вкажіть «ESС in Vilnius»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.