Терміново: волонтерський проект у Румунії

Відкрий різноманіття кольорів свого життя: нові знайомства, незабутні подорожі та яскраві враження кожного дня від НГО “Стелла”!

Все це можливе лише завдяки довгостроковому волонтерству у фантастичній Румунії!

Там, де сонце торкається гірських вершин – ти знайдеш те, що шукаєш саме зараз!

Коли: 28 червня 2019 – 27 червня 2020 (12 місяців)

Де: Крайова, Румунія

Дедлайн: заявки розглядатимуться по мірі надходження

Основна мета проекту волонтерства полягає у підвищенні залученості молоді,розвиток лідерства, різноманітних навичок та їхньої участі в громадянському суспільстві шляхом залучення молоді до діяльності з місцевого розвитку та програм неформального навчання, які проводяться з молодими людьми.

Проект сприятиме волонтерству, активному громадянству, взаєморозумінню та участі молоді через добровільні заходи та надасть їм можливість поміркувати про цінність волонтерства.

Робота в іншій країні з іншою мовою та культурою дозволить сприяти кращому розумінню багатокультурного середовища, участі та європейського громадянства.

Основними завдання волонтера будуть:

1) проводити інтерактивні семінари на тему “хороших манер” (у партнерстві з школою, розташованою в районі, де більшість дітей має мало можливостей): театр, поведінка у ресторані, на вулиці, в таксі, у магазині; дрес-код і привітання, гості та господарі, поведінка столу, мистецтво розмови; поведінка в Інтернеті та наслідки он-лайн коментарів тощо.

2) проводити семінари про користь волонтерства для локальної громади (особливо влітку – разом з дітьми та іншими місцевими волонтерами, що будуть залучені до діяльності з реконструкції дитячого майданчика школи)

3) підготувати проекти семінари, присвячені неформальній освіті, використовуючи демонстрації, рольові ігри, симуляції, навчальні / документальні візити (наприклад, театр), тематичні дослідження (з підтримкою аудіо-відео тощо).

4) волонтери, об’єднані в змішані команди, розроблятимуть заходи для сприяння місцевим та міжнародним волонтерським можливостям. Заходи будуть неформальними і будуть зосереджені на:

– ознайомленні з рамками волонтерства, місцевими потребами, EVS

– розроблення міні-демонстрації місцевих волонтерських заходів

– виявлення та представлення місцевих потреб волонтерів у різних секторах

– Ефективне заохочення молоді до зарахування в базі Європейського корпусу солідарності.

Заходи мають форму міжкультурного каравану (інтерактивні презентації, вікторини, танці, музика). Волонтери EVS поділяться своїми ідеями подій, розроблятимуть презентаційні матеріали, сприятимуть активностям серед цільових груп та місцевим інформаційним мультиплікаторам та реалізовуватимуть власні проекти.

5) Вести журналістську діяльність – робити фотографії та пости про події та проекти у соціальних мережах.

Вимоги:

– 18-30 років.

– мати розмовну англійську мову.

– бути зацікавленим у темі проекту.

Фінансові умови

Проект фінансується за рахунок програми Еразмус+. Усі витрати на візу, страхування, проживання, харчування та міжнародні транспортні витрати покриваються повністю. Також волонтер отримуватиме щомісячно кишенькові кошти. Надаватимуться курси з румунської мови.

Як подати заявку?

Для подання заявки, будь ласка, надсилайте своє резюме та мотиваційний лист (не більше 1 сторінки) на англійській мові на evs@ngo-stella.org.

В темі листа, будь ласка, вказуйте «ЄВС в Румунії».

 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.