UPSHIFT Green: створи власний еко-проєкт!

UPSHIFT Green — це ваша можливість створити власний еко-проєкт та отримати фінансування на його впровадження. Учасники програми зможуть проаналізувати проблеми, що мають відношення до зміни клімату й впливу на довкілля у своїй громаді, та знайти інноваційні рішення для цих проблем.

За допомогою досвідченого/ї ментора/ки команди учасників розробляють проєкт, крок за кроком, досліджуючи проблему, вивчаючи цільову аудиторію та проводячи тестування. У результаті команди отримують готові проєкти та можливість виграти фінансування до 60 тис. гривень на їхнє втілення.

⌛️ Тому скоріше заповнюйте анкету! Реєстрація триває до 23:59 29 листопада 2020 року.

Хто може взяти участь?

? Молодіжні команди з 3-5 учасників віком від 14 до 21 років

? Мешканці/ки всіх областей України

? Заявителі/ки, які готові пройти онлайн-тренінги 5, 8-9, 12-13 грудня 2020 року

Які проєкти можна подавати?

? Проєкти команд обов’язково мають стосуватися протидії зміні клімату та захисту навколишнього середовища. Наприклад, проєкти щодо відповідального споживання, повторного використання (upcycle/reuse), енергоефективності та енергозбереження, сортування сміття, озеленення, захисту екосистем, забруднення довкілля, «зеленого» транспорту, тощо.

? Це можуть бути онлайн або офлайн адвокаційні кампанії, освітні заходи, еко-дружні соціальні підприємства або абсолютно нові технологічні рішення – дайте простір своїй фантазії!

Які етапи програми UPSHIFT Green?

✅ Відібрані команди пройдуть онлайн-тренінги, під час яких створять власні проєкти за спеціально розробленою методологією UPSHIFT на основі підходу Human centered design (дизайн, орієнтований на людину). Кожна команда працюватиме в супроводі ментора/ки. Важливо, що всі учасники команди однаково активно долучатимуться до розробки.

✅ Команди представлять свої проєкти журі, після чого буде обрано п’ять команд, що отримають фінансування для своїх проєктів у розмірі 60 тис. грн. Журі обиратиме ті команди, рішення яких мають найбільший вплив, є інноваційними, стійкими та залучають більше молодих людей до захисту навколишнього середовища та протидії зміні клімату.

✅ Відібрані до фінансування команди матимуть три місяці для впровадження проєктів. Протягом всього цього часу їх будуть підтримувати та консультувати ментори/ки та експерти/ки.

❗️ Важливо ❗️ Всі тренінги програми UPSHIFT відбуватимуться онлайн. Для участі у тренінгах вам потрібне буде хороше підключення до інтернету. Ви можете підключатися або з дому, або зі школи/громадського простору/будинку культури, тощо.

Де дізнатися більше про програму UPSHIFT та отримати відповіді на ваші питання?

? https://www.facebook.com/UPSHIFTUkraine/ — Фейсбук

? https://www.instagram.com/upshiftukraine/ — Інстаграм

? +38 067 353 32 31

+38 050 510 14 40

Анкета на участь тут

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.