United World Colleges: подача на стипендію для учнів для навчання за кордоном

Український національний комітет програми United World Colleges розпочинає відбір учнів на 2022-2024 навчальні роки! Ми шукаємо вмотивовану молодь, що прагне творити позитивні зміни та горить бажанням дізнатися більше про цей світ. Переможці відбору отримають можливість навчатися протягом двох років в одному з 18 коледжів на чотирьох континентах зі стипендією до 100%.

Що таке United World Colleges?

United World Colleges (Коледжі Об’єднаного Світу) – це глобальний освітній рух, що робить освіту силою для об’єднання людей, націй та культур задля всесвітнього миру та сталого майбутнього.

Сьогодні рух UWC об’єднує 18 коледжів на 4 континентах, у яких навчається молодь віком 16-19 років з понад 180 країн світу. Школи розташовані у США, Канаді, Коста Риці, Великій Британії, Німеччині, Норвегії, Італії, Боснії і Герцеговині, Нідерландах, Вірменії, Танзанії, Королівстві Есватіні (Свазіленд), Індії, Таїланді, Сингапурі, Гонконзі, Китаї та Японії.

Навчання відбувається англійською мовою за програмою Міжнародного Бакалаврату (International Baccalaureate), що є міжнародним еквівалентом 11 та 12 класів старшої школи. Учні обирають собі 6 предметів, по одному із кожної групи: рідна мова та література (можливі дистанційні класи української мови або вивчення англійської на рівні носіїв), іноземна мова, суспільні науки, природничі науки, математика та мистецтво. Програма Міжнародного Бакалаврату високо цінується університетами по всьому світі, включаючи США та Європу. Серед українських випускників UWC є студенти університетів Ліги Плюща, таких як Yale University та Brown University, а також інших престижних вишів, таких як University of Oxford, University of Chicago, Maastricht University тощо.

Рух UWC вірить, що фінансова ситуація не має обмежувати доступ до якісної освіти, тож усі фіналісти програми матимуть змогу отримати стипендію, котра покриватиме до 100% вартості навчання та супутніх витрат  в залежності від потреби родини.

Кого ми шукаємо?

Аплікант має відповідати наступним критеріям:

  • громадянин України
  • дата народження між 1 вересня 2004 року та 31 серпня 2006 року включно
  • учень 10-11 класів (або 1-2 курсів коледжу)
  • володіє англійською мовою
  • демонструє високі академічні досягнення
  • є всебічно розвиненим та відкритим до нових ідей
  • демонструє розуміння та підтримку ідеалів UWC
  • прагне бути лідером та змінювати світ на краще

Як взяти участь?

Онлайн-анкета та детальні інструкції доступні на сайті https://ukraine.uwc.org. Ми приймаємо заявки до 6 грудня 23:59 за київським часом.

Після заповнення анкети успішні апліканти також матимуть пройти ще три етапи, що включатимуть співбесіду, написання есе та розробку проєктів. У зв’язку з карантинними обмеженнями відбір відбуватиметься повністю у режимі онлайн.

Контакти та посилання

Офіційний вебсайт: https://ukraine.uwc.org

Офіційна Facebook сторінка: https://fb.com/UWCUkraine

Офіційна Instagram сторінка: https://instagram.com/uwcukraine

Загальний e-mail: admissions@ua.uwc.org

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.