Набір на програму Unilever Future Leaders Programme

Unilever – один зі світових лідерів по виробництву товарів повсякденного вжитку. В портфелі компанії більше 400 брендів, 14 з яких вартістю 1 млрд. євро кожен. В Unilever працює 173 000 співробітників у світі, 160 з них – в Україні. Кожен день понад 170 млн. людей вибирають продукцію компанії Unilever.

Будучи однією із провідних світових компаній, Unilever приділяє багато уваги постійному професійному та особистісному розвитку своїх співробітників. З 2011 року Unilever є одним із кращих роботодавців в сфері FMCG за даними дослідження міжнародної компанії Universum. В 2013 та в 2015 роках за даними HayHR компанія Unilever зайняла перше місце в Європі як краща компанія по розвитку лідерства. Крім того, компанія постійно розвиває програми по роботі з майбутніми бізнес-лідерами – студентами та випускниками українських ВНЗ.

Можливості для студентів та молодих спеціалістів

Unilever Future Leaders Programme

Ціль Unilever Future Leaders Programme (UFLP) – підготувати майбутніх лідерів бізнесу вже сьогодні. Всього за два з половиною роки ти зможеш пройти шлях від випускника до менеджера в одному з відділів Unilever. Ти почнеш працювати над ключовими проектами компанії з першого дня, будеш приймати відповідальні бізнес-рішення та будувати майбутнє найулюбленіших брендів у світі. Ти спробуєш свої сили в різних відділах на ротаціях, кожна із яких триватиме від 3 до 6 місяців.

В свою чергу, ми допоможемо тобі отримати широке бізнес-бачення та навчимо справлятися із найскладнішими задачами через практичний досвід, який ти отримаєш під час програми, спілкування та коучинг з нашими експертами, глобальними лідерами, та унікальну програму розвитку та навчання.

Набір на програму UFLP вже йде!
Всі деталі на нашому сайті http://www.unilever.ua/careers-jobs/

ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАШОЇ КОМАНДИ!

Вам також має сподобатись...

3 коментарі

  1. Viktor :

    а де лінк на вакансію?

    на цьому сайті взагалі немає України в доступних країнах https://uflp.unilever.com/TGWebHost/home.aspx?partnerid=25306&siteid=5448

    а тут пусто https://unilever.taleo.net/careersection/external/jobsearch.ftl?lang=ru&portal=6170030171

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.