ЮНІСЕФ просить молодь висловити свою думку в опитуваннях

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) створив систему опитувань молоді для того, щоб краще дослідити, яких змін вона прагне і допомагати втілювати їх у життя.

U-Report – це щотижневі опитування молоді через СМС. Він торкається найбільш актуальних для молоді тем – освіта, працевлаштування, толерантність, здоров’я, саморозвиток, культура. ЮНІСЕФ із партнерами вивчають результати опитувань, щоби застосовувати їх у молодіжних програмах.

Долучайтесь до опитування, і висловіть свою думку – надішліть слово «СТАРТ» на номер 4224, або читайте @UReportUkraine у Твітері.

Усім, хто приєднались до U-Report через номер 4224, або Твітерtwitter.com/UreportUkraine, щотижня надходить опитування з 3-х питань. Потрібно лише висловити свою думку щодо них.

Зокрема, 65% U-репортерів відповіли, що зазнавали вікової дискримінації. В опитуванні прокіно найбільше респондентів назвали драму жанром, що треба розвивати в Україні. У якому віці молодь готова вступати в молодіжні організації? Найбільш поширена відповідь – 16 років.* Більше опитувань: www.ukraine.ureport.in/polls/

*вибірка не є репрезентативною.

Вам також має сподобатись...

1 Відповідь

  1. 8 Березня, 2016

    […] За матеріалами: UNISTUDY […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.