Програма “Ukraine Global Scholars”

Завжди мріяли про навчання за кордоном, але відмовлялися від своєї мрії, бо впевнені, що це неможливо/дорого/складно? Тоді Ukraine Global Scholars – саме те, що вам потрібно. Мерщій заповнюйте заявку на сайті http://www.ukraineglobalscholars.org та робіть крок назустріч великому майбутньому!

Що таке Ukraine Global Scholars?

У 2015 році молоді та амбітні українські випускники Гарварда, Єля, Університету Пенсильванії та MIT заснували благодійний фонд Ukraine Global Scholars (UGS), який допомагає талановитим українським школярам 8-11 класів вступити до найкращих шкіл та коледжів світу. П’ять засновників UGS виграли більше ніж 1,8 мільйонів доларів США в грантах на навчання. На своєму прикладі UGS хоче зруйнувати стереотип про те, що освіта за кордоном є недоступною для українських дітей, та показати, чого можна досягти через важку наполегливу працю. Наша місія  -допомогти майбутнім лідерам України отримати найкращу в світі освіту.

Як проходить відбір?

До 31 березня 2017 року UGS приймає заявки на участь у відборі через наш сайт – www.UkraineGlobalScholars.org. До участі запрошуються талановиті українські школярі 8-11 класів – переможці районних, обласних та всеукраїнських конкурсів та олімпіад, успішні спортсмени та музиканти, співаки та танцюристи, підприємці- початківці та просто хлопці та дівчата із амбітними цілями, інтересами та досягненнями. Відбір складається із трьох стадій: письмової заявки на англійській мові, що включає в себе декілька есе, біографічну інформацію та копії табелів із оцінками (термін – до 31 березня), онлайн тесту із англійської мови та математики (термін – до 30 квітня), та двох онлайн співбесід на англійській мові із членами нашої команди (до 31 травня).

Відео: https://youtu.be/AYqTXQ4vKQw

А що буде після відбору?

Фіналісти UGS безоплатно пройдуть шеститижневий онлайн курс із підготовки до здачі тестів TOEFL (Test of English as a Foreign Language) та SAT (Scholastic Aptitude Test). Фіналісти, що успішно пройшли шеститижневий курс, приймуть участь у безоплатному двотижневому таборі на початку серпня. Під час табору команда UGS та наші волонтери – українські випускники топових світових шкіл та коледжів – проведуть лекції та тренінги по всьому ланцюжку вступу: від огляду американської системи освіти, до списку оптимальних шкіл та коледжів, заповнення заявок на отримання грантів, методики написання есе та резюме, підготовки до тестів, та проходження співбесід.


Треба швидко написати успішний мотиваційний лист ВЖЕ на сьогодні? Ось тримай 3 короткі відеолекції про 3 різних приклади мотиваційних есе, автор яких отримала стипендію та участь у бажаній освітній програмі. На курс піде +- година часу.

Потрібна повна підтримка для вступу чи пошуку програми за кордоном від А до Я? Консультації, допомога, дієві інструменти? Чекаємо в онлайн-спільноті «UniStudy Community”.

Більше безкоштовних актуальних порад та секретів шукай в рубриці КОРИСНЕ.

А щоб не пропустити жодного дедлайну програми, скачай Календар освітніх можливостей 2020.  Відкриємо секрет: він «вічний», тобто більшість програм повторюється із року в рік.

 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.