Програма Ukraine Global Scholars оголошує новий набір фіналістів

Вступити до Гарварду,  не витрачаючи при цьому жодної копійки? Важко, але можливо! Програма Ukraine Global Scholars оголошує новий набір фіналістів. Встигни подати заявку до 31 березня, щоб поповнити ряди українців у найпрестижніших навчальних закладах світу.

Ukraine Global Scholars (UGS) – неприбуткова благодійна організація, що допомагає талановитим та вмотивованим учням з різних куточків України отримати повну стипендію на навчання у найкращих школах та коледжах США. Свою діяльність програма розпочала у 2015 році, але вже здобула репутацію однієї з найуспішніших освітньо-консалтингових організацій, яка кардинально змінила життя простих українських школярів.

На сьогодні, за допомогою Ukraine Global Scholars вже 41 учень потрапив на навчання до топових освітніх закладів Америки, отримавши гранти, що покривають усі необхідні затрати на загальну суму в 9,5 мільйонів доларів! Тож, їхнім родинам не доведеться платити тисячі доларів задля здобуття чи не найпрестижнішої освіти в світі.

Як їм це вдається? Постійна робота над собою, шалена мотивація та майже цілодобова підтримка менторів та усієї команди UGS, адже фіналістам програми доводиться декілька місяців наполегливо готуватися до екзаменів, заповнювати необхідні документи та вдосконалювати свої есе. Але, як стверджують фіналісти та випускники програми, воно того варте!

Влад Іванчук – фіналіст UGS 2016 року, якому за підтримки менторів вдалося вступити до Westminster School, а в цьому році – ще й отримати повну стипендію на навчання у Гарварді! Сьогодні, Влад із захопленням розповідає про свій досвід:  «Завдяки UGS, я, в першу чергу, зміг пройти шлях від звичайних уроків у загальноосвітній школі Луцька до відвідування лекцій Нобелевських лауреатів у Гарварді. Окрім цього, програма допомогла мені познайомитися з надзвичайно цікавими людьми, знайти найкращих друзів та хостів у багатьох містах США.  Я мав нагоду поспілкуватися з представниками української діаспори у Бостоні, Нью Йорку, та Сан-Франциско».

Данііл Озерний – випускник програми 2017 року, наразі навчається в 11 класі школи Northfield Mount Hermon. Не зважаючи на свій юний вік, Данііл є автором вражаючої кількості підручників і наукових робіт з педагогіки та лінгвістики. У вільний час хлопець захоплюється театром: «Часом, коли я на секунду зупиняюсь у темних та вузьких коридорах Rhodes Art Center у школі Northfield Mount Hermon, пояснюючи комусь різницю між Брехтом і Станіславським, я замислююсь над тим, що це – дійсно диво! Диво, що я маю можливість бути тут. Диво, що є люди, які мені у цьому допомогли, допомагають та допомагатимуть. У наш час, дуже рідко можна зустріти людей, вмотивованих ідеєю, а не грошима, і саме це є ключовою рисою UGS».

Students in Will Reid’s Precalculus class have been focusing on exponential functions and logarithms as the semester winds down and exam week approaches. Photography by Glenn Minshall.

Буквально тиждень тому, Ukraine Global Scholars отримали довгоочікувані новини про результати вступу цьогорічних фіналістів, що подавалися на навчання у старші класи до найпрестижніших приватних шкіл Америки. Тож, у 2019 році ще 5 українців отримали повні стипендії загальною сумою у понад 1 млн доларів, що покривають усі необхідні витрати н навчання та проживання. Так, Максим Бондаренко вступив у The Lawrenceville School, де свого часу навчався генеральний директор Walt Disney Майкл Айснер, Ніколь Мошенська навчатиметься у Phillips Academy Andover, де здобували освіту Лайман Спітцер та Джордж Буш. Андрій Обертас  з села Лище, що у Волинській області, вступив до Fryeburg Academy, а Саша Парафейнікова та Єгор Твердохлібов поповнили ряди інших випускників UGS у Westminster та The Taft School. Результати вступу старших за віком фіналістів програми до університетів будуть відомі на початку квітня.

Ви також маєте унікальну можливість долучитись до команди молодих талановитих лідерів, які вже цього вересня відвідають перші лекції у найпрестижніших навчальних закладах світу, а за декілька років – змінять нашу країну. Встигніть подати анкету до 31 березня! Посилання на онлайн аплікацію та детальні умови вступу можна знайти на сайті https://www.ukraineglobalscholars.org

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.