Молодіжний обмін в Іспанії в рамках програми Erasmus+

Назва: “CLEAN PHOTOS”

Тип обміну: молодіжний обмін в рамках ЕРАЗМУС+

Період: 21 – 27 жовтня 2019

Місце: Калп / Іспанія

Внесок учасника програми: 50 Євро в гривневому еквіваленті.

Дедлайн подачі заявок: 22 вересня 2019 року включно

Основна направленість проекту:

Цей проект базується на екологічній обізнаності. Калп – місто, яке має багато екологічних конфліктів з 1970-х. Місцеві жителі цього міста почали залишати своє сміття в парках і скверах, а лісові пожежі знищили всю рослинність міста. Кілька років мерія міста намагається реабілітувати ці райони.

Завдяки цьому проекту ми прагнемо документувати екологічні проблеми, з якими стикається місто, а також весь наш світ, і створювати свідомість, використовуючи силу фотографії.

Проект буде базуватись на неформальних та неофіційних навчальних методах роботи:

  • семінарах, (Учасники отримають кілька семінарів про стиль фотографії, що допоможе їм у наступних семінарах та заходах)
  • курсах,
  • екскурсіях, (кілька екскурсій до регіонів, які страждають від забруднень)
  • енерджайзерах,
  • дискусіях,
  • презентаціях та інтерв’ю учасників проекту.

Завданням учасників буде документувати проблеми, роблячи фотографії технікою pinhole. Наприкінці проекту в мерії буде огранізована виставка фотографій учісників.

УЧАСНИКИ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬСЯ:

  1. Безкоштовним проживанням (проживання учасників у волонтерському будинку “CASA ROJA”, що в Кальпе, за 2 км від узбережжя) та харчуванням, культурними програмами.
  2. Цей молодіжний обмін проходить в рамках ЕРАЗМУС+, тому учасникам покривається (повертається після обміну) вартість дороги в межах ліміту програми (360 Євро).
  3. Після молодіжного обміну кожен учасник отримає сертифікат неформальної освіти від Європейської Молодіжної Комісії (YouthPass).

УМОВИ УЧАСТІ: вік 18-27 років, знання англійської на твердому розмовному рівні і краще, наявність дійсного закордонного паспорту на момент подання заявки, зацікавленість в темі обміну, коммунікативність, відкритість, готовність стати активним членом групи і гідно представити Україну на міжнародному заході.

ЩОБ ПОДАТИ ЗАЯВКУ потрібно заповнити аплікаційну форму за наступним лінком https://forms.gle/1FTNkgRSqd9o7uab9

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.