Тренінг для молодіжних працівників у Будапешті

Тренінг “Youth Work OUT – Together for all young people” відбудеться 1-6 квітня 2019 року в Європейському молодіжному центрі у Будапешті, Угорщина. Дедлайн подачі заявок – 27 січня.

Тренінг має на меті дослідити, як молодіжна робота, заснована на правах людини, може підтримати молодих людей, які переживають або піддаються ризику маргіналізації та дискримінації.

Зверніть увагу, що для цієї діяльності заявки приймаються лише парами: one youth worker and one youth support professional. Будь ласка, ознайомтеся з детальною інформацією в наданому документі:

Навчальна сесія складається з трьох елементів. Участь у кожному елементі є обов’язковою. Підготовчий етап вимагатиме 1-2 години залучення на тиждень і зосереджуватиметься переважно на відображенні реалій молодих людей, з яких беруться участь.

Навчальна сесія – це 6-денна житлова діяльність і головна подія всього процесу. Учасники в результаті матимуть розроблену 1-2-місячну програму роботи з молоддю, яка буде впроваджуватися в місцевих громадах.

Під час етапу практики учасники впроваджуватимуть місцеву програму роботи з молоддю на основі прав людини, яка базується на критеріях якості для молодіжної роботи на основі прав людини, і отримають постійну підтримку з боку команди фасилітаторів навчальної сесії.

Фінансування

  • всі учасники мають сплатити внесок за участь у розмірі 50 євро, плата вираховується з відшкодування витрат на відрядження;
  • проживання та харчування, учасники будуть розміщені в двомісних номерах;
  • відшкодування транспортних витрат.

Більше інформації: https://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/study-session-youth-work-out-together-for-all-young-people.7771/

Фото: unsplash.com

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.