Магістерські програми у сфері політичних студій в Університеті Тарту 2016-2017

Інститут Урядування та Політичних Студій оголошує конкурс для навчання за наступними магістерськими програмами англійською мовою:

Часткові стипендії (які покривають вартість навчання) доступні для найкращих аплікантів на всі програми. Всі апліканти будуть автоматично розглядатися для виділення стипендій.

Чому українцям варто навчатися саме в Естонії?

  •  Естонія – країна з високими освітніми стандартами. Університет Тарту належить до 3% найкращих університетів світу (Times Higher Education World University Rankings 2013-14).
  • Університет Тарту – науковий і дослідницький осередок, де студенти і дослідники працюють разом в англомовному середовищі;
  • Під час навчання в Університеті Тарту у вас буде багато можливостей для обміну (тривалістю 1 семестр чи рік) у ряді університетів світу, для участі у Літніх/Зимових Школах чи стажування.
  • Магістратура в Естонії – це чудова інвестиція в майбутнє: ви отримаєте диплом високого рівня за доступні кошти;
  • Естонія – безпечна і динамічна країна. Естонія має сучасну інфраструктуру: в країні працює система електронного урядування та Wi-Fi майже у кожному куточку.
  • Тарту – старовинне університетське місто, історично пов’язане з Росією та Західною Європою. Кожен в місті знайде щось цікаве для себе: затишні кафе та круті бари і клуби в центрі міста, чудові парки, місця культурного відпочинку світового рівня та багато іншого. Більше причин обрати саме Тарту можна знайти тут: http://bit.ly/1zoAN6M

Ми чекаємо на заявки від потенційних студентів, які бажають навчатися за вищеназваними програмами, незалежно від їхнього теперішнього навчального профілю та спеціалізації. Всі програми поєднують комплексну академічну підготовку та навчання за основною спеціалізацією. Таким чином, випускники програм, стають кваліфікованими фахівцями, готовими до роботи на державній службі, в приватному секторі чи в академічній сфері.

 Кінцевий термін подання заявок15 квітня 2016 року.

Додаткову інформацію стосовно програм та аплікаційного процесу можна знайти за посиланням: www.ut.ee/politicalscience

АБО

Написавши Олівії Вирк (Oliivia Võrk )на адресу oliivia.vork@ut.ee

Також Ви можете зв’язатися з українськими студентами, які вже навчаються в Університеті Тарту та почути інформацію «з перших вуст»: http://www.ut.ee/en/why-choose-university-tartu-studies-and-research/international-student-ambassadors

TARTU 2016 MA programmes

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.