Магістерські програми у сфері політичних студій в Університеті Тарту (Естонія) на 2017-2018 навчальний рік

Університет Тарту оголошує конкурс для навчання за наступними магістерськими програмами англійською мовою:

Часткові стипендії (які покривають вартість навчання) доступні для найкращих аплікантів на всі програми. Всі апліканти будуть автоматично розглядатися для виділення стипендій.

Чому вам слід навчатися саме в Тарту?

  • Естонія – країна з високими освітніми стандартами. Університет Тарту належить до 2% найкращих університетів світу (QS World University Rankings 2016-2017).
  • Естонія – найкраще місце для навчання та проживання, на думку іноземних студентів (Erasmus Student Network Survey)
  • 60% студентів нашого Інституту – іноземці, переважно з Грузії, США, Німеччини, Сполученого Королівства, України та Росії.
  • Наші програми пропонують різноманітні можливості для студентської мобільності: ви зможете повчитися за обміном в численних партнерських університетах, взяти участь у літніх та зимових школах, пройти стажування, тощо;
  • Магістратура в Естонії – це чудова інвестиція в майбутнє: ви отримаєте диплом високого рівня за доступні кошти.
  • Естонія – безпечна і динамічна країна. Естонія має сучасну інфраструктуру: в країні працює система електронного урядування та Wi-Fi майже у кожному куточку.
  • Тарту – старовинне університетське місто, історично пов’язане з Росією та Західною Європою. Кожен в місті знайде щось цікаве для себе: затишні кафе та круті бари і клуби в центрі міста, чудові парки, місця культурного відпочинку світового рівня та багато іншого.

Ми чекаємо на заявки від потенційних студентів, які бажають навчатися за вищеназваними програмами, незалежно від їхнього теперішнього навчального профілю та спеціалізації. Всі програми поєднують комплексну академічну підготовку та навчання за основною спеціалізацією. Таким чином, випускники програм стають кваліфікованими фахівцями, готовими до роботи на державній службі, в приватному секторі чи в академічній сфері.

Кінцевий термін подання заявок15 березня 2017 року.

Вся інформація доступна за посиланням: www.ut.ee/politicalscience  

Контактна особа: пані Олівія Вирк (Oliivia Võrk ), oliivia.vork@ut.ee

 

Також ви можете зв’язатися з студентськими амбасадорами Університету  і розпитати їх про життя та навчання в Тарту: http://isa.ut.ee/ambassadors/

 

Слідкуйте на новинами на сторінці події у Facebook.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.