Які маркетингові інструменти перестали працювати? Воркшопи маркетологів PornHub, eBay, Reebok, Google, Microsoft

2 -5 листопада в Києві пройде четверта освітня програма СВОБОДНАЯ. Курс маркетинг, де практичні лекції та воркшопи проведуть маркетологи та SMM спеціалісти PornHub та PornHub Premium, Reebok, eBay, Google, Microsoft, Kinder, The Walt Disney, Lingualeo. Практична освітня програма від TOP світових та українських маркетологів.

Ви навчитесь створювати та правильно просувати бренди, позбавитесь від вже не працюючих інструментів, оволодієте креативними технологіями просування у Facebook та YouTube. Відео формату приділено багато уваги: як брендам створити вірусне відео та отримати десятки мільйонів переглядів, отримавши тисячі нових клієнтів. Це будуть дуже круті кейси відомих компаній.

Провокації від PornHub, спорт від Reebok, іноваційний маркетинг Microsoft та Google, просування онлайн продажів від eBay – докладна програма доступна на сайті курсу. Курс підійде як професійним маркетологам, так і тим, хто розпочинає кар’єру.

Випускники курсу за бажанням зможуть пройти стажування у викладачів в программи в кращих світових креативних агенціях та офісах відомих брендів. Давно відомо, що СВОБОДНАЯ працевлаштовує своїх випускників. Це їх гордість.

Докладна програма, вартість навчання та реєстрація на курс доступні на сайті: www.svobodnaya.academy/marketing

Питання організаторам можна задати на Facebook сторінці або за телефонами 044 362 28 36, 067 508 68 58.

Свободная. Образовательная платформа from Dmitry Raimov on Vimeo.

Вам також має сподобатись...

2 коментарі

  1. Євген :

    PornHub. Ви знущаєтесь?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.