Дедлайн сьогодні: навчання для молодіжних працівників і активістів

Запрошуємо молодіжних працівників, молодіжних лідерів, представників молодіжних організацій, молодіжних центрів та відділів молоді з Сумської області взяти участь у тренінговому онлайн-курсі “Доступ молоді до прав людини в умовах COVID-19”.

Непередбачувана та складна ситуація, спричинена кризою COVID-19, торкнулася всіх сфер нашого життя, включаючи молодіжний сектор. Доки уряд і місцеве самоврядування намагаються стримувати поширення вірусу, обмеження, які вони вводять, часто змушують молодих людей не мати повного доступу до своїх прав.

Цей тренінговий курс — це можливість для тих, хто працюють з молоддю, отмати необхідні знання та навички для підримки молодих людей у цій непростій ситуації.

❓Про що дізнаються та чого навчаться учасники❓

✅дізнаються про права людини та їх характеристики

✅навчаться аналізувати потреби молоді та власні потреби

✅дізнаються про принципи участі молоді та про те, як їх забезпечити в умовах кризи COVID-19

✅дізнаються про адвокаційні дії в галузі молоді та навчаться їх планувати

✅навчаться складати рекомендації для різних стейкхолдерів

❓Для кого❓

Для всіх, хто працює з молоддю в Сумській області: молодіжних працівників, молодіжних лідерів, представників молодіжних організацій, молодіжних центрів та відділів молоді.

❓Які ще є критерії для учасників❓

⭐️мотивація та можливість взяти участь у всіх навчальних елементах онлайн курсу

⭐️доступ до молодих людей та можливість передати їм знання, здобуті на тренінгу

⭐️бажання реалізувати невелику навчальну ініціативу для молоді протягом двох місяців після тренінгу. Для цього організатори нададуть необхідну консультаційну та невелику фінансову підтримку.

Коли

Онлайн тренінг відбудеться з ☝️23 листопада по 18 грудня 2020 року. Він містить 6 навчальних модулів, кожен із яких складається із онлайн зустрічі в Zoom та самостійного опрацювання навчальних матеріалів на платформі Moodle.

⏱Zoom-зустрічі заплановані на 1, 4, 7, 11, 14 та 18 грудня з 13:30-17:00.

❓Як подати заявку❓

Щоб подати заявку, необхідно до ⏱ вечора 20 листопада заповнити онлайн-анкету: https://bit.ly/32mvO9j

Проєкт “Підвищення обізнаності про права людини у молодіжній сфері як відповідь на COVID-19 у Сумській області” реалізується Center for Euroinitiatives у партнерстві з Управлінням молоді та спорту Сумської обласної адміністрації за підтримки Європейського молодіжного фонду.

Підпишіться на сторінку проєкту Підвищення обізнаності про права людини у молодіжній сфері під час Covid-19, щоб бути в курсі усіх новин.

Джерело

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.