Дана Павличко та Маркус Амбах: як зробити культурний проект успішним

9 листопада о 19:00 в Музеї історії Києва відбудеться лекція, присвячена успішному промо культурних проектів та роботі з міським простором. Серед спікерів — директорка видавництва «Основи» Дана Павличко і німецький митець Маркус Амбах.

“Я говоритиму про  кейс видавництва “Основи”,  нашу  комунікацію, маркетинг і всі ті речі, що позитивно вплинули на перезавантаження видавництва, яке у наступному році святкуватиме 25-річчя. Розкажу про механізми, які  можна і треба застосовувати для успішного промо культурних проектів”, — коментує майбутній виступ Дана Павличко.

Своїм багаторічним досвідом у галузі втілення культурних проектів поділиться також німецький митець Маркус Амбах. Маркус Амбах — відомий німецький художник, куратор, автор та ініціатор більшості проектів спільноти незалежних художників MAP MARKUS AMBACH PROJEKTE.  Маркус Амбах бере активну участь у дискусіях щодо громадських міських просторів і реалізовує яскраві культурні проекти спільно з музеями, виставковими залами, групами художників, муніципалітетами та установами міського планування.

З 2012 року Амбах проводить разом із музеєм “Абтайберг” (Abteiberg) спеціальний проект, де представляє у кілька етапів інтеграцію музею у міське середовище, продовжуючи діалог між мистецтвом у публічному просторі та плануванням міських ініціатив.

Зустріч відбудеться в рамках підсумкової презентації трирічного проекту “Культурно-освітня академія”, започаткованого Goethe-Institut.

Час і місце проведення:

09.11.2016

19:00

Музей історії Києва

вул. Богдана Хмельницького, 7

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації за посиланням

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSetNJnLedQJIFBJpAr6t7UQG8BppQBAgVQ2FRAKsQzIXmJeuA/viewform

 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.