Стипендіальні програми у напрямі журналістики рішень

ГО «Інтерньюз-Україна» відкриває реєстрацію учасників стипендіальної програми на створення матеріалів у напрямі журналістики рішень. Пріоритет буде надаватися ідеям журналістів із південної та східної України, які стосуються впровадження реформ на місцевому рівні. Дедлайн – 17 квітня 2020 року.

Усе більше українців вимагають від представників медіа не лише відповідей на класичні запитання журналістики «хто?», «що?», «де?», «коли?» та «чому?». Набагато важливішою для них є відповідь на запитання «що робити далі?». Саме у цій площині розвивається абсолютно новий на українському медіаринку напрям Solution Journalism (або «журналістика рішень»).

Сума стипендії: від 2 000 грн до 4 000 грн в залежності від теми та типу матеріалу. Для участі необхідно зареєструватися до 17 квітня за посиланням. Учасникам, які успішно пройдуть відбір, прийде підтвердження на електронну пошту до 24 квітня.

ОСНОВНІ ОЗНАКИ ЖУРНАЛІСТИКИ РІШЕНЬ

  • Відповідає на запитання «Як?».
  • Розкриває соціальну проблему або конфлікт.
  • Дає приклад інноваційного вирішення проблеми.
  • Орієнтується на цільову аудиторію, яка могла би повторити це рішення.
  • Розповідає позитивні історії, але не має ознак реклами/піару.
  • Фокус – на ефективності, а не на добрих намірах; журналіст наводить очевидні докази результатів завершеної справи.

ХТО МОЖЕ ПОДАТИ ЗАЯВКУ?

У конкурсі можуть брати участь представники медіа (друковані, онлайн та телевізійні), ОКРІМ КОМУНАЛЬНИХ медіа, та незалежні журналісти (за наявності домовленості з медіамайданчиком про майбутнє розміщення матеріалу). У заявці можна запропонувати до трьох матеріалів. Умовою отримання стипендії є гарантія розміщення вироблених матеріалів в ефірі/на шпальтах відповідної медіаорганізації.

Відбір учасників здійснюватиме Конкурсна комісія (незалежні експерти), яка також надаватиме консультаційну підтримку відібраним учасниками під час виробництва матеріалів. Великою перевагою буде використання мультимедійних інструментів: фото, відео, інфографіки тощо або створення лонгрідів.

Додаткова інформація: координаторка програми Олександра Панова (opanova@internews.ua).

Програму організовано ГО «Інтерньюз-Україна» за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

Джерело


Треба швидко написати успішний мотиваційний лист ВЖЕ на сьогодні? Ось тримай 3 короткі відеолекції про 3 різних приклади мотиваційних есе, автор яких отримала стипендію та участь у бажаній освітній програмі. На курс піде +- година часу.

Потрібна повна підтримка для вступу чи пошуку програми за кордоном від А до Я? Консультації, допомога, дієві інструменти? Чекаємо в онлайн-спільноті «UniStudy Community”.

Більше безкоштовних актуальних порад та секретів шукай в рубриці КОРИСНЕ.

А щоб не пропустити жодного дедлайну програми, скачай Календар освітніх можливостей 2020.  Відкриємо секрет: він «вічний», тобто більшість програм повторюється із року в рік.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.