Зроби свій “Крок до Лідерства”!

22-28 серпня на берегах Дніпра проходитиме вже 11-й табір “Крок до Лідерства”. За свою довгу історію він об’єднав більше 1000 молодих людей. Більшість з них почала активно займатись громадською діяльністю та стала свідомою частиною українського суспільства.

Цього року Крок збирає представників молодіжних громадських організацій та активістів, які хочуть вийти на якісно новий рівень. Не просто дізнатись про основи громадянського суспільства, а засвоїти конкретні інструменти та поділитись досвідом для того, щоб активна частина молодіжного громадського сектору постійно розвивалась і творила зміни навколо себе.

Основні теми таборового навчання: кризовий менеджмент, командотворення, конфліктологія, шлях громадського діяча від нуля і до висот, просування соціальних проектів. Окрім того планується гра-моделювання до Дня Незалежності та справжній таборовий TEDx. І все це в перемішку з десятками знайомств, запальними ватрами та атмосферою єднання і братерства.

Організаторами “Кроку до Лідерства” є представники керівництва однієї з найбільших українських молодіжних ГО – “Фундації Регіональних Ініціатив”. Як і приурочення табору до Дня Незалежності, це вже є традицією. А місцем проведення вперше стають мальовничі береги Дніпра неподалік від Світловодська.

Приєднуйся до нас і роби свій крок до лідерства, до нових висот та до нового суспільства.

Що? Освітньо-мотиваційний табір “Крок до Лідерства”.

Коли і де? 22-28 серпня, береги Дніпра, неподалік від Світловодська.

Вік учасників – 18+.

Організаційний внесок – 350 гривень (кошти підуть на оплату харчування учасників та створення зручних умов на таборі).

Анкета: https://goo.gl/forms/vAiVVf7JlM8srTxR2

З усіма питаннями:

Координаторка табору – Аліна Тимофєєва

+38(068)9201599

+38(066)7961067

Головний HR табору – Валерія Головачова

+38(050)0147209

+38(098)4080580

 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.