Національний День Дівчат у технологіях відбудеться вперше онлайн та офлайн! 

Цікавишся технологіями? Хочеш більше дізнатися про роботу у топових технологічних компаніях в Україні? А, можливо, маєш питання, на які прагнеш знайти відповіді? Що ж, тоді наш захід просто створений для тебе!

Національний День дівчат в технологіях – це щорічна подія, під час якої дівчата мають змогу відвідати технологічні компанії віртуально або фізично, познайомитися з їх діяльністю та побачити, як дівчатам і жінкам можна будувати свою кар’єру у сфері технологій. Цього року екскурсії по компаніям переходять в онлайн та офлайн режимі для учасниць Філіалів Дівчата STEM – навчальних закладів з різних регіонів.

А у другій половині дня для всіх бажаючих відбудеться фінальна онлайн конференція, під час якої представниці Міністерства цифрової трансформації України, а також провідних технологічних компаній поділяться своїми секретами успіху у сфері технологій та дадуть цінні поради дівчатам.

Коли: 11 жовтня 2021 року, онлайн (попередній час 16:00 – 18:00)

?‍♀️ Для кого: дівчата віком 14-22 роки, але вік – не обмежуємо!

Реєстрація на фінальну онлайн конференцію до 10 жовтняhttps://forms.gle/853F7ZwFCSFRqaMEA

Посилання на конференцію надійде 11 жовтня.

? Що очікує на учасниць заходу:

  • знайомство з надихаючими успішними жінками зі сфери технологій та державних установ;
  • круті подарунки для найактивніших учасниць віком від 14 до 22 роки;
  • квізи, захоплюючі історії та обговорення і, звісно, незабутні враження!

Запрошуємо також до святкування та участі в екскурсіях навчальні заклади та їх учениць/студенток. Для цього навчальним закладам необхідно долучитися до спільноти Дівчата STEM і до 4 жовтня 2021 року подати свою заявку за посиланням: https://forms.gle/NRiQ2BUWubXaGD196. Організатори сконтактують навчальні заклади після розгляду заявки.

Детальна інформація: stem@csr-ukraine.org

Прес-анонс: Національний день дівчат у технологіях 2021

Захід організовано CSR Ukraine, експертною організацією Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності (ініціатива «Дівчата STEM»), Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні, UNFPA в рамках проєкту “Трамплін до рівності”, який реалізується за фінансової підтримки Швеції та за сприяння Офісу Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

Інформаційний партнер заходу – Міністерство цифрової трансформації України.

Медіапартнери: DOU, Гендер в деталях, the Devochki, Всеосвіта, Unistudy, Studway.

____

Національний День Дівчат в технологіях — вперше було проведено у 2018 році за сприяння CSR Ukraine, експертної організації Центр “Розвиток КСВ” спільно з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення. Два роки поспіль захід проходив по всіх областях України. Великі та малі компанії проводили практичні заняття, екскурсії, семінари, вікторини, конкурси, майданчики для спілкування серед дівчат, які навчаються в середній школі.

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проєкти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSREurope (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення – є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері гендерної рівності, репродуктивного здоров’я та розбудови потенціалу молоді. Спільно з партнерами ми працюємо у 150 країнах та територіях світу, а з 1997 року і в Україні для утвердження рівності, подолання гендерних стереотипів, посилення можливостей жінок, рівномірного розподілу домашніх обов’язків та залучення чоловіків у виховання дітей. З 2015 року спільно з Міністерством соціальної політики України впроваджується кампанія «Щастя в 4 руки». Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні: www.ukraine.unfpa.org. Стежте за діяльністю UNFPA у Twitter та Facebook.

#ДівчатаSTEM – ініціатива, спрямована на подолання гендерних стереотипів серед молоді. Філіали “Дівчата STEM” це спільнота активних дівчат та філіалів в школах та університетах України (надалі – Спільнота), що об’єднуються з метою більшого залучення та збільшення кількості дівчат до STEM-напрямів (наука, технології, інженерія, математика). Наразі у Спільноті 53 філіали. Детальніше про ініціативу ДівчатаSTEM та її проєкти за посиланням: https://divchata-stem.org/. Cлідкуйте за оновленнями на Facebook та Instagram,

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.