Студенток Полтави та Полтавської області запрошують на STEM-хакатон

CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ” разом з Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні за підтримки уряду Швеції проведе хакатон для студенток Полтавщини «Hack4Good: як зацікавити дівчат у STEM». Партнер заходу – IT-компанія Beetroot.

За даними дослідження Ureport/UNICEF/UNFPA, 23,2% дівчат невпевнені у своїх силах, а 17,1% вважають, що STEM – це чоловіча сфера. У результаті у STEM-професіях, які є престижними та високооплачуваними, працюють тільки 23% жінок. Також школярки та студентки приділяють менше уваги вивченню STEM-предметів (наука, технології, інженерія та математика) через гендерні стереотипи. 

27.10 – 29.10.2020 – Онлайн + офлайн презентація (29.10)**

Протягом трьох днів хакатону відбудеться:

  • Майстер-класи від експертів з ефективних презентацій та пітчингу;
  • Сесія з дизайн-мислення та гендерної рівності;
  • Робота в командах над ідеями проєктів, які допоможуть зробити STEM-професії цікавими для дівчат;
  • Менторський супровід командних презентацій;
  • Нагородження учасниць та допомога з розробкою та втіленням проєктів у майбутньому;
  • Знайомство та натхненні розмови з успішними жінками в STEM про майбутню кар’єру.

Для участі в заході відправити електронну онлайн заявку та мотивацію до 21 жовтня включно.

Експертне журі з представників організаторів відбере 30 дівчат для участі у Хакатоні у м. Полтава. Про результати відбору буде оголошено 23 жовтня на сторінці #ДівчатаSTEM у Facebook.

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/351891849200198/ 

Контактна інформація: stem@csr-ukraine.org або за телефоном (044) 292 02 48

————

*STEM – це акронім, який означає науку (Science), технології (Technology), інжиніринг (Engineering) та математику (Mathematics)

** Захід може бути перенесено в онлайн, якщо ситуація з COVID-19 погіршиться.

__________

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проєкти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org 

Менторська програма #ДівчатаSTEM – перша в Україні програма, яка завдяки співпраці школярок та студенток з успішними менторками, допомагає досягти професійних результатів у STEM-напрямках. Менторки дівчат – унікальна спільнота ТОП-20 надихаючих жінок в Україні, які зробили успішну кар’єру в науково-технічній сфері, зокрема в IT, енергетиці, науці, астрономії, репродуктивній медицині, корпоративному управлінні, банківській сфері, бізнесі, консалтингу.На сьогодні Менторська програма #ДівчатаSTEM – спільнота 80 успішних жінок в STEM та майже 100 дівчат, які створили власні проєкти https://www.facebook.com/divchataSTEM 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.