Надихаючі історії про вступ на аспірантуру в США, стажування в Google та інші можливості

Привіт, мене звати Олена Томчук і я – автор та ведуча подкасту “Cтарша сестра”.

Під час карантину я почала частіше слухати подкасти, додавати різні канали. І от мені стало цікаво розібратись як все працює, чи треба купувати мікрофон, як їх редагувати, публікувати, поширювати…

Для свого шоу хотілось чітко сформувати аудиторію, щоб все мало сенс. В дитинстві я мріяла про старшу сестру, але старша сестра це – я. Тому в першу чергу я вирішила розпочати цей проект, щоб звернутись до своєї молодшої сестри і її ровесників (14-17 років). Я дуже хочу, щоб кожна дівчинка знайшла себе, була щаслива, реалізована і займалась тим, що їй до душі. Вірю, що моєму оточенню (22-27 років) теж буде цікаво послухати ці історії, розширити свій світогляд і рамки.

Цей подкаст – це інтерв’ю з дівчатами, як розмова зі старшою сестрою чи авторитетною подругою. Говоримо про те, що сформувало їх, чим займаються, як хочуть зростати. Про пошук себе, вибір професії та гармонійний розвиток особистості.

Ось, наприклад, в одному з випусків, Леся Романишин розповідала про вступ на аспірантуру та життя в США. У подкасті Леся також анонсувала запуск приватної стипендії “Чорнобривці” – одноразова виплата розміром у 500$ для студентів та молодих учених у галузях біохімії, біофізики, молекулярної та клітинної біології, мікробіології, генетики, біотехнології, біомедицини, біоінженерії та біоінформатики. Деталі можна дізнатись на сайті.

* * *

Про різноманітне волонтерство та навчання в Українській академії лідерства розповідала Ілона Шевчук. Зараз Ілона розвиває свій апсайклинг-проект Potrib.

* * *

В іншому випуску, Настя Харитонова розповіла про те, як потрапити на стажування в Google. Зараз Настя працює в дублінському офісі корпорації на посаді Digital Marketing Strategist, то ж вона знає, про що говорить.

* * *

Учасниці створюють свої проекти, досліджують нові країни і працюють за спеціальністю або ж змінюють професії – про все це можна послухати у подкасті “Старша сестра”.

Підписуйтесь на Apple podcasts, Google podcasts, Spotify, Castbox та YouTube. Анонси нових епізодів – на сторінці в Instagram.

 

Вам також має сподобатись...

1 Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.