Довгострокове волонтерство у молодіжному центрі у Словаччині!

Довгострокове волонтерство у молодіжному центрі у Словаччині!

Коли:  01/02/2022 – 31/12/2022  (11 міс.)

✈️ Де: Stará Ľubovňa, Slovakia

? Дедлайн: 31.12.2021

? Фінансування: Проект фінансується за рахунок програми Європейський Корпус Солідарності. Усі витрати на візу, страхування, проживання, харчування, кишенькові гроші та міжнародні транспортні витрати покриваються повністю. Ми змінили наше останнє помешкання на нове (і краще), тому майбутнім волонтерам тепер має бути набагато комфортніше. Відстань до нашої організації не змінилася, тому вона знаходиться в 10 хвилинах ходьби.

ℹ️ Молодіжний центр “Centrum volneho casu, Stará Ľubovňa” працює з дітьми та молоддю в міському Центрі дозвілля. Здебільшого це діти та молодь віком від 6 до 26 років. Робота орієнтована на сфери культури, спорту, навколишнього середовища, ремесел, суспільствознавства та туризму, створюючи заходи для дітей та їхніх батьків.

Діяльність організовується через клуби, групи за інтересами, неформальні групи, зустрічі, більші соціальні заходи, наприклад «День Діда Мороза», День батьків і дітей та заходи під час літніх канікул /такі літні табори, міжнародні літні табори та великі національні заходи . Загалом діє 30 гуртків та гуртків за інтересами. Також співпрацюємо з громадськими організаціями нашого регіону, щоб мати можливість підготувати різноманітні заходи за інтересами для дітей та молоді: міжнародні обміни, будівництво нашого спортивного майданчика, допомога талановитій молоді у презентації своєї творчості громадськості. Також ми готуємо заходи для дітей із соціальними проблемами та День Святого Миколая для дітей-інвалідів.

? Деякі з видів діяльності, які проводить організація цього року:

– танці (сучасний, народний танець, порт де брас),

– фермерство,

– кулінарія,

– ремесла,

– шахи,

– кінологія,

– соколине полювання,

– гуртки англійської та німецької мов (як для дітей, так і для дорослих),

– плавання,

– Флорбол або Майнкрафт,

– Робота з дітьми під час табору.

? Задачі волонтера:

Діяльність з понеділка по п’ятницю: зустрічі з робочими групами, молоддю, танцювальні клуби, репетиторство, дискусії, ігри, заходи з фольклорними колективами та робота з молоддю з нац. меншинам. Звісно, волонтери можуть брати участь у всіх заходах нашої організації та місцевої громади, в тому числі й тих, які вони самі придумують.

Розподіл робочого часу:

– 20% підготовка до діяльності в клубах,

– 40% робота в клубах,

– 20% уроки мови,

– 10% пошук цікавої інформації в мережі,

– 10% власний проект.

??‍♂️?‍⚖️ Профіль учасника:

– бути від 18 до 30 років;

– волонтери, які в душі залишаються дітьми, відкритими до нових ситуацій і речей, які також хочуть працювати з дітьми та молоддю у сфері культури;

– принаймні базовий рівень англійської дуже вітається та корисний.

❗️Детальний опис проектy тут!

❗️❗️Офіційна брошура проекту: https://fliphtml5.com/xhadk/sbgr

? Досвід попереднього волонтера тут!

✍️ Щоб подати заявку, надішліть своє резюме та мотиваційний лист на електронну адресу  cvc@cvc.sk та evs@ngo-stella.org з підписом “ESC in Stará Ľubovňa”.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.