Підбір програми: як самостійно знайти освітню можливість за кордоном

Підбір програми за кордоном: знайдіть волонтерство, стажування, стипендії для навчання, гранти, анонси для участі у форумах, школах, тренінгах чи конференціях.

Щодня на сайті UniStudy.org.ua з’являються анонси різноманітних міжнародних можливостей для студентів і молоді, які доступні абсолютно безкоштовно кожному. Якщо ви не знайшли саме те, що Вас цікавить або воно не відповідає кваліфікаційному рівню чи спеціальності, то спробуйте підібрати програму самостійно. Що для цього потрібно та як це зробити – читайте далі.

Як знайти програму самотужки?

Як підібрати можливість самостійно?

* * *

Підбір програми: що, де і для чого?

Перед тим, як поринути в гугл чи корисні матеріали нашого сайту, радимо визначитися з базовими критеріями пошуку. Пропонуємо відповісти письмово на наступні питання:

 • Яка тривалість програми, яку я шукаю? Короткострокова чи довгострокова? На скільки я можу дозволити собі поїхати/взяти участь? Коли я можу розпочати проєкт/волонтерство/роботу/стажування?
 • Який формат програми я шукаю? Волонтерство? Навчання на бакалавраті + стипендію? Навчання на магістратурі + стипендію? PhD + стипендію? Грант на дослідження? Стажування? Роботу? Тренінг? Конкурс?
 • Програму з яким фінансуванням я можу собі дозволити? Повністю безкоштовна програма? Частково оплачувана програма (мої витрати на квитки)? Участь у платній програмі?
 • В яких країнах та на яких мовах я хочу знайти програму?
 • Яка тема програми? Які галузі покриває? Чи є в мене досвід та освіта, якими я можу підкріпити мотивацію участі?
 • Яка в мене мотивація участі? Навіщо? Щоби що? Для чого? Як це допоможе мені в майбутньому, в кар’єрі?

* * *

Хочу, можу, треба

Випишіть свої думки про досягнення, освіту, досвід за категоріями: хочу, можу, треба. Детальніше про це дізнайтеся на курсі Unistudy Guide у спільноті Community Unistudy.

* * *

Визначтеся з джерелами пошуку

Вам в нагоді стануть наші безкоштовні корисні ресурси:

 • Календар програм – він вічний, адже можливості повторюються з року в рік. Звісно, якісь програми скасовуються та додаються нові
 • 200 джерел для пошуку освітніх програм – під час карантину ми виклали у відритий доступ повну базу ресурсів для самостійного підбору програми

* * *

Підбір програми: за типом можливостей

Читайте наші вичерпні матеріали, які дадуть базову інформацію для самостійної подорожі у гори можливостей:

* * *

Залишилися питання про самостійний підбір? Пишіть в коментарях!


Треба швидко написати успішний мотиваційний лист ВЖЕ на сьогодні? Ось тримай 3 короткі відеолекції про 3 різних приклади мотиваційних есе, автор яких отримала стипендію та участь у бажаній освітній програмі. На курс піде +- година часу.

Потрібна повна підтримка для вступу чи пошуку програми за кордоном від А до Я? Консультації, допомога, дієві інструменти? Чекаємо в онлайн-спільноті «UniStudy Community”.

Більше безкоштовних актуальних порад та секретів шукай в рубриці КОРИСНЕ.

А щоб не пропустити жодного дедлайну програми, скачай Календар освітніх можливостей 2020.  Відкриємо секрет: він «вічний», тобто більшість програм повторюється із року в рік.

Вам також має сподобатись...

2 коментарі

 1. Елена :

  Вы занимаетесь очень хорошим и полезным делом! Большое Вам спасибо!!! Очень хотелось бы с Вами пообщаться! Моей дочери 16 лет она перешла в 10 класс, отличница. Нужен Ваш совет и может помощь! Если возможно , свяжитесь со мной. Заранее благодарна, Елена

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.