Конкурс для дівчат “Наука-це любов”: придумай формулу любові

11 лютого 2018 року ООН відмічає«Міжнародний день жінок і дівчаток в науці». Його мета – привернути увагу до проблеми гендерних стереотипів, що заважають жінкам досягнути висот в науці. Цього року #ДівчатаSTEM вирішили відмітити дівчат, які захоплюються наукою.

На підтримку «Міжнародного дня жінок і дівчат в науці», що святкується 11 лютого, Центр «Розвиток КСВ» та ініціатива#ДівчатаSTEM за підтримки компанії L’Oréal Україна оголошує конкурс для школярок та студенток віком від 13 до 21 років, що захоплюються наукою. Доведіть нам, що наука – це дійсно любовJ

Правила участі зовсім прості: учасницям потрібно придумати формулу* любові та презентувати її Організаторам у форматі Презентації .

Вимоги до Презентації:

  • презентація має бути у форматі *.PPTX, *.PPT, *.PDF;
  • має містити не більше 15 слайдів;
  • має містити: ПІБ, вік, телефон, мейл, місто, місце навчання, чому наука для Вас цікава, хто з українських жінок, на вашу думку, є рольовою моделлю, формулу любові та пояснення.

Кінцевий термін подання презентації: 12 лютого 2018 року, 23:00.

Призи: Найкращі роботи будуть нагороджені призами від компанії L’OréalУкраїна і переможниці будуть запрошені до участі в першій конференції для дівчат, що відбудеться 24 квітня в рамках Європейського STEM тижня в Україні, і на екскурсію до лабораторії сенсорної сигналізації Інституту фізіології імені О. О. Богомольця НАН України, де буде можливість познайомитися із роботою нашого головного органу – мозку. Екскурсію буде проведено Наною Войтенко, завідуючою лабораторії, Надихаючою жінкою в STEM.

Важливі правила:

  1. Організатори лишають за собою право на використання ідей учасниць.
  2. Дати нагородження та екскурсії будуть оголошені переможницям 16 лютого 2018р.
  3. Роботи, надіслані після зазначеного часу, до участі не приймаються.
  4. Роботи, що міститимуть плагіат, будуть дискваліфіковані.

Контактна особа:

Оксана Ізакова, координатор напряму STEM

Центр «Розвиток КСВ»

stem@csr-ukraine.org

(044) 292 02 48

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.