Міжнародна школа з питань прозорості та доброчесності

Міжнародна школа з питань прозорості та доброчесності – це сучасна антикорупційна підготовка кадрів та майбутніх лідерів. Школа надає своїм учасникам інформацію про останні події у сфері боротьби з корупцією та підзвітністю та пропонує реальні можливості для реалізації своїх ідей на практиці.

Період: 8-14 липня 2019 року

Місце: Вільнюс, Литва

Дедлайн: 21 квітня 2019 року включно

Після строгого процесу відбору, студенти проводять 7 днів інтенсивної підготовки від провідних фахівців з боротьби з корупцією та підзвітності. Школа «Прозорість» прагне створити середовище рівноправного навчання та побудови доброчесності, яке пов’язує теорію з практикою і допомагає молодим лідерам набути навичок, щоб краще передавати послання проти корупції.

Про програму

Навчальна програма школи представлена різноманітними навчальними модулями, такими як лекції, семінари, тренінги, дискусії, екскурсії, кінопокази та соціальні заходи. Програма слідує свідомому графіку, як минув тиждень, поступово віддаляється від вступних тем і до семінарів і тренінгів, спрямованих на вирішення окремих питань і дозволяє учасникам набути нових навичок. Коротше кажучи, мета програми полягає в тому, щоб залишити вас натхненними та наділеними можливостями, створюючи можливості для навчання в малих групах, а також чере наставництво

Школа складається з трьох навчальних модулів, які охоплюють державний сектор, приватний сектор та інструменти громадянського розширення.

Кожен модуль розглядає як теорію, так і практику і включає:

Державний сектор – велика і мала корупція, вимірювання корупції, захоплення держави, фінансування політичних партій, державні закупівлі тощо;

Приватний сектор – міжнародні антикорупційні механізми, стандарти корпоративної звітності та корупція в різних галузях промисловості, таких як засоби масової інформації або спорт тощо;

Модуль розширення прав громадян розглядає роль громадян у моніторингу діяльності держави та досліджує шляхи залучення людей до процесу прийняття державних рішень, звітування про корупцію та антикорупційні заходи.

Більш детально про програму: http://l2u.su/qcb7

Стипендія

Плата за Міжнародну школу з питань прозорості та доброчесності складає 750 євро.

УВАГА!!!! Для аплікантів з України можливе отримання повної стипендії.

Повна стипендія покриває витрати на міжнародні поїздки, навчання та проживання.

Вимоги до учасника

  • 18-35 років
  • знання англійської мови на розмовному рівні
  • зацікавленість в тематиці проекту

Якщо ви зацікавлені в цьому проекті, надсилайте Ваші документи англійською на e-mail: erasmus@union-forum.org  :

  • CV (English)
  • Motivation letter (English, maximum of 500 words)
  • Заповнена аплікаційна форма http://l2u.su/qcb8

ТЕМА Вашого листа і надіслані Вами файли мають містити у своїй назві Ваші Name-Surname та назва проекту «Transparency School». Без такого оформлення листи не розглядатимуться.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.