Школа “Перші кроки в політиці” в Карпатах

Дуже часто політика асоціюється лише з найбільш глобальним рівнем прийняття рішень, коли йдеться про урядування Кабінету Міністрів, Президента та законодавчу діяльність Верховної Ради України. Проте чи справедливі такі асоціації? Вочевидь ні. Політика та політичний процес має безліч вимірів, значна кількість яких знаходиться на відстані витягнутої руки від кожного з нас. Створення ОСМД, балотування до молодіжного парламенту, перемовини з університетом щодо виділення приміщення для студентського гуртка, організація локального етно-фестивалю – усе це безпосередньо пов’язано з політикою. Як і в будь якій іншій сфері, успішність в політичному процесі, якого б рівня він не був, залежить від підготовленості учасника та його озброєння необхідними навичками та знаннями.

Що: Школа DRI та Ради Європи «Перші кроки у політиці»

Коли: 6-12 липня 2019 року

Democracy Reporting International (Офіс зі сприяння демократії, DRI) та Рада Європи, розуміючи незгасаючу нагальність не лише активного, але й ефективного долучення молоді до політичних процесів запрошують студентів 1-4 курсів вишів взяти участь у школі «Перші кроки в політиці». Ми впевнені, що участь у школі дозволить учасникам суттєво розширити горизонти, отримати практичні знання необхідні для вияву політичної активності на усіх рівнях: від самоврядування в університеті і до локальних та національних громадсько-політичних кампаній.

Обрані учасники школи зможуть також розраховувати на підтримку DRI в реалізації власних ініціатив після заходу. Очікується, що такі ініціативи будуть стосуватися одного з тематичних блоків школи та матимуть на меті поширення інформації чи практичне втілення отриманих під час школи знань.

Для того, щоб взяти участь у школі просимо Вас заповнити РЕЄСТРАЦІЙНУ ФОРМУ до 20 червня 2019. З огляду на кількість заявок, які зазвичай отримує DRI та Рада Європи, лише успішні кандидати будуть повідомленні про результати відбору на школу. Відбір учасників буде проводитися за відповідями на запитання, сформульованими в реєстраційній формі, а також за CV, яке можливо буде долучити до форми  при реєстрації.

За додатковою інформацією звертайтесь: Коваль Дмитро, координатор Школи DRI в Україні, d.koval@democracy-reporting.org

Більше інформації тут

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.