«Scholarship в Україні» – сучасна програма на підтримку інтелектуального розвитку молоді

Сфера освіти стрімко розвивається у всьому світі. Для підтримки талановитої молоді ось уже кілька років функціонує проєкт «Scholarship в Україні». Фактично, це матеріальне заохочення студентів за особливі академічні успіхи. Ініціатором та організатором даного конкурсу – є компанія CyberShark.

Заявки на участь приймаються за трьома тематиками, відповідним економіко-фінансовим професійним спрямуванням. Всього передбачено три призових місця по 15 000 грн, за 2-3 місця конкурсанти отримують матеріальні заохочувальні призи.

Витратити виграш переможець може на оплату:

  • навчання у своєму виші;
  • додаткових освітніх курсів.

Незалежно від перемоги, сама участь у конкурсі несе в собі колосальні перспективи. Це унікальна можливість:

  • випробувати свої сили;
  • дізнатися нове;
  • отримати досвід;
  • налагодити корисні зв’язки.

Прийом, теми і умови конкурсу

Взяти участь можуть, абсолютно безкоштовно, всі бажаючі студенти 2-5 курсів, що навчаються на контрактній або бюджетній основі, на очній і заочній формі.

Теми на вибір і сторінки проєкту грантонадавачів:

  1. «Онлайн-продажі: тактики думаючого покупця або на що варто звернути увагу» для подачі заявки можна зробити прямий перехід за посиланням на сайт https://proflowers.ua/page/scholarship.
  2. «Роль трекінгових сервісів на сучасному ринку онлайн-продажів» – заявки приймаються за посиланням https://posylka.net/uk/scholarship.
  3. «Сучасний ринок авто в Україні: тенденції та перспективи розвитку» деталі і умови знаходяться на сайті https://avtoboom.com.ua/scholarship/ – посилання для подачі заявки.

Журі проводить оцінку в два етапи. На першому вибираються три кращі статті, автори яких запрошуються до захисту. Другий етап – презентація матеріалу перед членами незалежного журі.

На сайті scholarship.in.ua представлена докладна інформація про дати проведення та умови програм. У вас є можливість ознайомитися з найбільш часто вживаними питаннями. Сміливіше! Ваш успіх – у ваших руках.

Контакти організаторів:
+38 067 622 62 822
grant@scholarship.in.ua

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.