Круглий стіл “Роль молоді України в досягненні Цілей сталого розвитку”

Мета Круглого столу: поширити інформацію та залучити молодь до реалізації 17 цілей сталогорозвитку ООН.

ЗавданняКруглого столу:

  1. Ознайомити учасників з місією ООН в Україні, зокрема зі змістом цілей сталого розвитку та долучити молодь до їх реалізації.
  2. Розкрити зміст та запропонувати план залучення молоді до реалізації пріоритетних цілей ( Ціль 3.  Хороше здоров’я.  Ціль 8.  Хороша робота і економіка.  Ціль 16.  Мир і верховенство закону.)
  3. Активізація та заохочення молоді до залучення в соціальні ініціативи, пов’язані з вирішенням глобальних проблем.

Доповідачі: представники ООН, Київського молодіжного центру, неурядових та громадських організацій, Малої Академії Наук.

Місце проведення заходу: м. Київ, будинок Вчителя

Дата та час проведення: 23.11.2016 р., 14:00 – 17:00

Кількість учасників обмежена.

Для участі потрібна попередня реєстрація за формою:
https://goo.gl/forms/2KqjZ5gZpNumUnfn1
За додатковою інформацією телефонуйте за номером 067 403 59 67.

Організатори: БО “Об’єднання підлітків і молоді “Тінерджайзер”, Київський молодіжний центр, Молодіжна панель ООН

Досягнення 17 цілей сталого розвитку ООН – завдання для держав, державних органів, благодійних та громадських організацій. Всі вони мають співпрацювати, щоб отримати задовільний результат. Крім того, вкрай важливо долучити молодь до процесу реалізації цього плану. Саме молоді люди, що зараз є школярами та студентами, будуть мати справу з результатами цієї глобальної роботи в дорослому житті.

З метою залучити якомога більше молодих людей до реалізації 17 цілей сталого розвитку ООН планується проведення круглого столу. Київський молодіжний центр зможе представити свої проекти та залучити нову аудиторію до своїх ініціатив. Громадські організації, зокрема БО “Тінерджайзер” зможуть представити свою роботу молодим людям та заохотити їх долучитись до діяльності організації. Також вони зможуть знайти середучасників круглого столу молодих лідерів, які після певної підготовки зможуть поширювати ідеї 17 цілей сталого розвитку ООН серед однолітків.

 Прийнявши 17 цілей сталого розвитку, ООН підкреслила, щоборотьба з ВІЛ/СНІД є одним з її пріоритетів. Досягти зупинення епідемії можливо, лише залучивши молодь до діяльності, пов’язаної із протидією ВІЛ епідемії, зокрема включення молодих людей в процес прийняття рішень. Тому під час круглого столу будуть виступи, пов’язані з правами дітей та молоді, адвокацією їх інтересів та поясненням необхідності тестування на ВІЛ та доступу до лікування. Крім цього під час круглого столу планується проведення анонімного та добровільного тестування на ВІЛ для всіх учасників.

 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.